Otázky na RNG

caly

RNG, mozem uzivat lecitin aj na lacno? Aky odstup od jedla s tukom treba dodrzat, aby sa "neznicil" ucinok lecitinu? A da sa lecitin uzit aj v kombinacii so psyliom nalacno? Dakujem.

RNG

leila, napr St Johns Wort ucinkuje asi za hodinu, dve a trva okolo 8 hodin, potom sa postupne ucinok znizuje.
Moja zena si hodi pred stresovou situaciou 3 kapsule(300 mg, 0.3% hypericinu, osvecena znacka je napr od vyrobcu NBTY, ktoreho prostriedky pod roznymi firemnymi menami(NBTY ma vyse 15 maloobchodnych firiemnych znaciek a par velkoobchodnych,) drzim aj ja v mojich obchodoch.
Pripadne po osmych hodinach, ked stres neprestava si da dalsie tri. Ale to nesmie byt opakovane viac, ako dva dni!!!
Potom maximalna udrzobna davka musi byt 3x1 kapsula!
Inac pravidelnu davku neodporucam, telo nepotrebuje tie zvysene hladiny stale.

RNG

nicoletka, kde najst nieco podobne na Slovensku ti zialbohu neviem povedat, ja tam totiz nezijem.
V mojich obchodoch nemam kremy(okrem kremu s obsahom MSM, a krem s obsahom progesteronu)
Hlavne latky na prsia su diosgenin(mexicky yam) a fytohormony z Dong Quai(angelika cinska)
Mozes skusit vysypat obsah jednej kapsule yamu a jednej kapsule Dong Quai do dobreho kremu alebo kokosoveho oleja, nechat odstat jeden den a naniest si to na noc na prso.
Tu zmes by som ale neskor chladil, pre istotu pred kazenim, lebo tam nie su konzervacne prostriedky.

leila

RNG ja to nechcem uzivat dlhodobo len teraz v sobotu mam taku stresovu situaciu a pred tym by som si chcela dat nieco co by ma ukludnilo a netriasla som sa len jednorazovo. A na to neviem ci pomahaju podobne prirodne lieky tie treba uzivat dlhodobo alebo sa mylim? ktora z tych co ste mi odporucili je na to najlepsia a kde to kupim v kosiciach? dakujem

nicoleta

a niečo na slovenskom trhu.. a vieš aj cenovo bo sa tým stránkam nerozumiem a brala by som radšej... krem.. aby som si len jeden prsník .. krémovala.. bo tabletky moc nechcem bo som aj chorá na š.ž. a aj antikoncepciu beriem.. tak tabletiek mám dosť... dakujem

RNG

nicoletta, su kremy s obsahom latok stimulujuce rast prs napr
www.onlybreastenlargement.com
www.researchbreastenlargement.info
mall.coimbatore.com
Hlavne su ucinne tam, kde bol rast docasne zastaveny, a to sa zrejme tebe stalo na jednej strane, takze mozno ti to zaberie.

RNG

nicoletta, specialne cvicenie-jednostranne, by to mohlo snad trochu ovplyvnit, pripadne topicke kremy pouzivane len na mensie prso.

nicoleta

aoj .. písala som ti aj u témy š.ž. môže to byť aj z toho ohľadom prs ale asi to nesleduješ no tam sme sa ti spominali že mame dosť... prsia odlišne ... väčšie a menšie o čislo :( čo je dosť vidieť... či sa to nedá ovlivniť nejak cvičením alebo kremi alebo ja neviem dakujem za skoru odpoved ked tak zajdi do tej témy je to medzi žensk. chorobymi

RNG

959, nemaj ziadne strachy. lecitin sa neda znicit ani zlucit, jedine sa da zaplnit tukom a potom uz nerozpusta tuky v tele.Takze s ovocnymi stavami, polievkami a inymi zmesami je fajn.