Otázky na RNG

RNG

jablcny ocot na potlacenie chuti do jedla sa dava hodinu pred jedlom a medzi oreganom a probiotikami musi byt 3 hodiny pauza, tj probiotika beries tesne pred spankom, tri hodiny po oregane(alebo inych antimikrobialnych, ako GSE, extrakt z olivovych listov, graviola atd.)

leila

RNG uz so si u Vas objednala St Johns Wort len sa este chcem opytat ci moze mat nejaky nepriaznivy ucinok ako ospalost, unavu a tak? a ci mozem popritom uzit alkohol len tak primerane kedze budem na svadbe. pytam sa lebo zevraj tam nie je pribalovy letak. Dakujem

j

Zdravim Vas RNG. Uz dlhsie uzivam Vase doplnky (su vyborne) a az teraz ma napadlo, ze sa Vas opytam, ci ich uzivam spravne, hlavne teda, ci je to vhodna kombinacia. Takze: rano si davam tobolku oregana, vitamin na vlasy a tobolku pupalky. Na obed selen a na veceru zasa oregano, tabletu kyseliny kaprylovej a tobolku probiotik. Pred spanim este tobolku jablcneho octu. Sem-tam si namiesam GSE a tiez dam tabletu Stress B (tak raz za 2 dni). Mam nieco zmenit? Prip. upravit davky? Dakujem za odpoved.

RNG

pralinka, na antiviralne som odpovedal uz privela krat, vyhladaj si to.Viralnu imunitu traba dnes v case viralnych epidemii posilnovat, lebo inac nam poskodia telo. A dnes ma kazdy v tele plno virusov striehnucich na oslabenie tela aby sa mohli rozmnozit.
Aj na cysty(enzymi a jod)som pisal plno.

RNG

pralinka, na hormony postupujes spravne. Ale na kvasinky treba aj nieco viac. Pozri v temach kvasinkove infekcie(candida a plno temach na vytoky. Potrewbne je znicit kvasinky najprv c crevach(nizkosacharidova dieta, vela kokosoveho oleja, a 3x2 kapsule oreganoveho oleja,pripadne aj 60 kvapiek GSE do litra vody, na noc 2 kapsule proboiotika s jablkom))
Ked to potlacis v crevach a nasadis tam spravne probiotika, tie ti vyrobia hromady obrannych latok proti mykozam a potom ti staci si trochu davat pozor s hygienou a nejest privela cukru a vyrobkov z bielej muky a si v poriadku. Obcasnu infekciu v pohlavnych sa da rychlo zlikvidovat vyplachom koloidnou striebornou vodou alebo roztokom GSE.
Pre istotu tro iste naordinuj aj partnerovi. Miesto lubrikacneho gelu moze pouzit kokosovy olej, ten je silne protikandidivy.
Inac zvyk mazat si pohlavie olejom nie je nic noveho, pouzivali to uz v starom Egypte.

pralinka

Ahoj RNG,
chcela by som poprosit o radu. Vela rokov trpim roznymi gyn. problemami od cyst na vajecnikoch, caste plesne, vytoky, kolisave vysledky na PAP testoch - raz 3, potom 2 atd. Problemy s prsnikmi. Navyse mi dnes gynekolog povedal, ze mam zvacsenu maternicu a velmi vysoku sliznicu v maternici a som dost mlada na to, aby mi maternicu vybrali ( mam 34 r.!!!).Samozrejme, hned mi predpisal synteticky progesteron na 2 mesiace a potom sa uvidi, ci sa ta sliznica s maternicou upravi. Lenze som skor zastancom prirodnych lieciv a syntetickych hormonov sa dost obavam. Preto som si " naordinovala Wild Yam a Angeliku cinsku + caje z lubovnika a alchemilky a ubos. Rozmyslala som este nad Vitexom a pupalkovym olejom. Prosim Vas, mohli by ste mi poradit, ci postupujem spravne a co by ste mi este odporucili? Asi mam nadbytok estrogenov , a tym nedostatok progesteronu, oslabenu imunitu reprod. organov + plesne, mykozy. Vdaka za skoru odpoved.

RNG

janecka, nie do mlieka ale do kysleho mlieka.V nom sa za par hodin tiez uplne rozpusti.To iste v jogurte.
Moja zena si ho da len tak na vrch jogurtu niekedy, jej velmi nevadi ta granulovita struktura lecitinu. Ale povacsine ho dava do polievok a omaciek, tam je uplne zamaskovany, to nikto zatial nepoznal z mojich znamych a rodiny a dava do toho niekolko lyzic , aby kazdy dostal vo svojej porcii tu odporucanu lyzicu aspon raz-dva krat do tyzdna.

jancecka

RNG a ked si dávaš ten lecitín takto do mlieka a jogurtu nepreváraš ho nejako pred tým? Ked v polievke sa má prevariť?A čo tak ho dávať do jogurtu?len samotného????

RNG

caly hodina dve medzi lecitinom a tukom staci. Inac ja som si robil take nieco ako puding z lecitinu, psylia a ovocnej stavy alebo mlieka.Bolo to celkom znesitelne na ranajky.A prakticky nula kalorii.
Dnes si ale radsej davam vlocky(4 lyzice) a lyzicu lecitinu a zalejem to kyslym mliekom alebo jogurtom, necham postat v ladnicke 2 hodiny(alebo cez noc). Lecitin striedam v ine dni s lyzicou lanoveho semena, jemne pomleteho a lyzicou vyluskanych tekvicovych semienok, tiez jemne pomletych do ovsennych vlociek.