Otázky na RNG

wowo1

Viem ze si dost proti acylpirinu. {vravis ze ani neznisuje tlak ,ani ako prevenciu trombozy ho tusim neodporucas ,a vlastne ani na tie churpvaky, v com vydis teda jeho ucinok.alebo preco je tak vychvaleny ?Na co by si ho pouzil?

RNG

sisinka, na fototerapie su knizky, neviem spamati, ktore je dobre na acne.
Lizanka, nepamatam sa, ze by som niekomu niekedy radil skrob na plet, ten sa totiz dostane do porov, a z potu nabobtna a rozsiruje pory.Takze asi som to neradil, hlavne nie na tvar.
Prave naopak, radim prirodne oleje, ktore rozpustia tvrde tuky zapchavajuce pory, co je dovod na vznik acni.

RNG

959, extrakt z pagastanu tam menmam, extrakt z hroznovych semien(Grape seed extract, 100 mg kapsulky) tam su, dufam este. Je tam aj alfa lipoicka kyselina(400 mg denne), a tiez Max antioxidant Formula, aj Hloh(Hawthorne) a zeleny caj. To su vsetko silne antioxidanty.

lizanka

dobry vecer RNG, citala som starsie temy a v jednej ste upozornili, ze akne moze napomahat aj nespravna kozmetika-vosky a SKROBY. pred niekolkymi tyzdnami/mesiacmi ste mi na plet poradili miesto pudru kukuricny skrob, lenze ja mam akne. ako to vlastne ma byt?

sisisinka

RNG!..mam otazku..ci ma pouzivanie biolampy (zlte svetlo) priaznivy vplyv na plet.akne+ jazvy..je vhodne pouzivat lampu 2-krat za den cca 20 minut na tvar?..mam tu mensiu tak na kazdu problematicku cast si svietim asi 4-6 minut..dakujem

959

RND, dakujem ti za rychle odpovede.Si zlaty.To mas pravdu, ze aj ked ma tachripka, nadcha chyti, tak ten priebeh u mna nie je taky dlhy.Zvycajne to prejde po 3-4 dnoch, kdezto predtym, kym som neuzivala tieto doplnky to trvalo dlho, kym som sa z toho dostala.
A este nieco, mamka ti dakuje za to poradenie na tie hemoroidy, len mi este napis, ze ten krem, co si ma potierat konecnik, tak aky je najvhodnejsi, vies, aby si nakoniec s nejakym nenarobila horsie a tie doplnky napis, ako sa volaju konkretne, teda co obsahuju ten exktrakt z hroznovych jadierok a pagastanu konskeho.Teda ktore su to, presny nazov, aby sme to kupili v Lucenci.Hned zajtra by si to odbehla do obedu kupit.Vies, sme odtial.Dakujem.

RNG

959, nakaze z virusov sa neda vyhnut, len zmensit jej pravdepodobnost a zmensit skodu, ktore sposobia.
Kapsule GSE dochadzaju obvykle v ekvivalente 12-15 kvapiek GSE . Tj 60 kvapiek =4 az 5 kapsul.
Ja osobne beriem vsetko naraz, ked na mna nieco lezie, necakam ani hodinu, lebo virusy sa velmi rychlo rozmnozuju.
Beriem GSE aj oreganovy olej, dokonca niekedy na virusy aj chaparal, extrakt z olivovych listov alebo aspon astragalus.
A beriem aj NAC na odhlienenie(2x600 mg). A kvapkam si koloidnu striebornu vodu do nosa, pripadne aj roztok GSE.
Lebo v nose a celnych dutinach sa schovavaju rozne bakterie, ktore vyuziju oslabenie tela virusami a hlienami sa dostanu do pluc, kde vyvolaju zapaly.

konvalinka 50

Ahoj. Prosim Ta, kde sa nachádza v Lučenci predajňa,resp-môžeš mi poslať zoznam a ceny olejov, čo si mi odporučil na hojenie nervových zakončení-konvalinka60. Dakujem. Irena

959

Dakujem ti velmi pekne RNG za odpoved.A este mi ,prosim, napis.Mam doma GSE tablety a mohla by som ich brat na zacinajucu sa chripku?Neviem, ale nieco na mna lezie.Inak to nechapem.Beriem skoro tristvrte roka denne pravidelne SELEN, ZINOK,VIT. C , VIT. E, PROBIOT, uzivam gran.Lecitin, kopu super doplnkov od teba jem denne vela zeleniny a akonahle pride chripkove obdobie, hned to od niekoho chytim.Clovek by si myslel, ze budem uz kus odolna.
Napis mi, prosim, ci je teda vhodne uzivat pri nachladnuti GSE a ak ano, tak kolko denne tabliet.Dakujem.