Otázky na RNG

zúfalá

RNG, koľko g sacharidov na deň by si odporučil po skončení ultranízkodávkovej, t. j. do 50 g na 7-10 dní? Viem, že to netreba aspoň 2-4 mesiace so sacharidmi preháňať, keď sa chcem plesní zbaviť. Bežne odporúčaná dávka na 1 kg hmotnosti je asi 5 g - 55 kg žena asi 275 g denne - nebude to veľa?
Prečo sa vlastne nemôžu jesť banány, keď 1 banán má zhruba toľko sacharidov ako 1 jablko a to sa odporúča.
Ďakujem.

RNG

sara13, betain HCl zlepsuje zaludocne travenie(odstranuje palu, naduvanie v zaludku a tazobu zaludka), ine enzymi pomahaju crevnej casti travenia.V obchode ichbolo viacero, Super multienzyme obsahuje aj betain aj viacero enzymov v dost velkych davkach.
Easy Iron odporucam pre to, ze s nim mam u viacerych clenov rodiny vyborne vysledky, takze je aj v "mojich" obchodoch(ked sa este nevypredal)

RNG

sara 13, zle travenie vedie casto k nedostatkom, ktore sa mozu prejavit ako chudokrvnost, osteoporiza, nervove problemy aj znizena imunita.
Na zlepsenie travenia su potrebne dobra skladba stravy-ziadne dietarcenie a pripadne doplnok Betain HCl a traviace enzymi na vytazenie z jedla vsetkych potrebnych veci.
Na rychlu napravu len chudokrvnosti je napr Easy Iron, co je zmes vitaminov a glycinatu zeleza.
Nestaci totiz len zdroj zeleza, ale aj vitaminy B-6, B-12 a kyselina listova, tiez trochu medi zobranej v inom case ako zelezo(mliecne vyrobky, zeleniny)

RNG

wowo1, ja neodchadzam. Ja som uz skoro 40 rokov prec.
A obchody zrejme budu fungovat az do vypredania tovaru-to je vec konatelky, nie mna. Podla slovenskch zakonov totiz ako cudzinec nemam ziadne vykonne pravo v slovenskej s.r.o., ja mozem len menovat konatela a ten potom robi podla svojeho. A to menovanie je dlhy proces a dost drahy.
Na SAV som robil kratko v elektrotechnickom ustave, odtial som odisiel na studium do USA kde som viacmenej nedobrovolne ostal, lebo mi so spiatocnou platnostou zrusili povolenie pobytu mimo CSR, takze som bol prehlaseny za prekaracovatela zakona, trestatelne od 1/2 roka do 5 rokov vazenia. Nuz takze neprichadzalo do uvahy sa vratit za takych okolnosti.
Po dvoch rokoch pobytu na univerzite(asistent a postgradualny student) som presiel do priemyslu z financnych dovodov, kde som doteraz, cely cas v oblasti Chicaga a okolia.
USA je velke, v Californii som bol len zoparkrat za zivot, takze ti s otcom nepomozem.
Vyznacnejsich krajanov poznam hlavne len z oblasti, kde zijem.
Obcas sa zucastnujem krajanskych aktivit, ked mi to cas povoli

wowo1

RNG ,neodchadzaj,,O dva dni idem do obchodu v Bratislave a kupim aspon 20 veci...
Inak mozem sa spytat jednu sukromu otazku ,Viem ze si fyzik,Nerobil si na slovenskej Akademii vied v Bratislave na matematickom ustave? Ak ano tak si asi poznal mojho otca Ing Ivan Dobrakov.Totiz sa mi zda tvoje meno povedome....Otec bol viac krat v Amerike v Riverside a v La.Ak si ho poznal ,potrebovala by som vediet.Do Matice slovenskej potrebuju aspon zakladne udaje o nom akoze osobnosti slovenska a ja tych udajov moc nemam.

RNG

bactroban je pokial viem antibioticky krem(2%mupirocin calcium), takze nie je vhodny do posvy, pokial viem.A je navrhnuty na stafylokoky a streptokoky. Zapaly posvy mozu byt z roznych dovodov, od kvasnych infekcii(candida) az po streptokokove a viralne infekcie.
Skor by som odporucil vyplach koloidnou striebornou vodou alebo roztokom GSE, ktore su ucinne na vsetky menovane.

lienka123

pre RNG: som v zahranici a dostala som nejaky zapal posvy, a chcem sa spytat ci sa da na to pouzit bactroban. dakujem