Otázky na RNG

oli

RNG ďakujem za odpoveď. Tie kalcifikáty, teraz čo o nich píšeš, sú tie výrastky? Brat má na ramene taký výrastok, šlo by to nejako rozpustit, alebo už len chirurgicky odstrániť?

marika17

RNG, vzdy som mala rada rastlinne margariny, aj ked som ich jedla zriedkavo, ale vzdy som jedla pokrmy, kde bol skoro vzdy rafinovany olej(tvrdnuce oleje), kazdy bozi den-skolska kuchyna. vravel si, ze tie tuky sa ukladaju vsade v tele-nato aby som ich zbavila ich musim spalit pohybom alebo sa pri ich vynechani v strave casom vyplavia same?

a este je pravda ze vlasske orechy ako jedine z orechov obsahuju omega-3 mastne kyseliny a vsetky ostatne druhy len omega-6? dakujem

RNG

Inac kalcifikaty vznikaju pri nedostatku mineralov z potravy, ked si telo doplna potrebu na nervy odburavanim nerozpustnych foriem mineralov z kosti. Tieto skoro nerozpustne formy krystalizuju vsade, kde je len trochu znizena teplota alebo zapal.
Ked beries dobre rozpustne mineralove doplnky, telo prestane tie fosfaty a uhlicitany z kosti odburavat.

RNG

elesar, jedenim ovocia dostanes dost ovocnych kyselin, samozrejme kyselina citronova, jablcna a askorbova su tiez dobre chelatory.
Tiez NAC a hlavne odporucam pestovat si v kvetinaci cilantro(vnat z koriandra) a robit si z toho pesto natierku(cilantro, kokosovy/olivovy olej, cesnak, tekvicove alebo piniove jadierka, trochu korenia, pripadne malicko soli)

elesar

RNG...vdaka za rady, este by som sa rad opytal, ci mas v obchodoch (alebo vies odporucit) nejake doplnky na chcelaciu proti kalcifikatom. spominal si napr. ovocne kyseliny. je mozne si napr do vody zriedit kyselinu askorbovu a pit takyto roztok. pomaha to proti kalcifikatom??? vdaka.

elesar

EBA, NORBI...ja som bral jednu kapsulku (50 mg) 5-htp, ked mi bolo zle napriek tomu, ze som bral antidepresiva (ixel - 150 mg denne). stacila jedne kapsulka 5-htp a bolo mi vyborne. je pravda, ze ma to trosku uspavalo, ale take uvolnenie, ake som pocitoval doprajem vsetkym, ktori vedia co je depresia a uzkost. ono asi zavisi
1. do druhu AD
2. od fyzickych predispozicii.

olip

este RGN k mojmu problemu, mozes mi dat aj pre manzela na podporu, aby som cim skor otehotnela? Aj telefon do Luceneckej predajne, neviem sa k nej dopracovat

olip

Som 18 rokov vydata, konecne som otehotnela, dietatu v 12 tyzdni nebilo srdiecko. Nasledoval potrat... Teraz ma vysetruju, zistili mi ureoplazmu, predpisal mne aj manzelovi lekar Medofloxine. Chcem, aby lieky zabrali, mam vek, este by som babatko chcela stihnut, citala som na nete, ze GSE, extrakt z olivovych listov pomoze antibiotikam pri tomto ochoreni. Co by ste mi odporucili, k danym liekom si dokupit? Predtym som mala caste kvasinky. Aj nejaku podporu organizmu na otehotnenie Dakujem

norbi

pre eba:Ja som skusil 5-HTP v kombinacii s antidepresivom Wellbutrin.Neodporucam kombinovat,myslel som,ze mi praskne hlava a bol som velmi podrazdeny.Ber jedno alebo druhe,ale nie v ten isty den.