Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

mirka 23

Marissa, používam tieto -odkaz odstránený-
Majú 3 BILION baktérii, ty píšeš že tvoje majú 20 MLD, čo je podstatne menej. Na nete uvádzajú že tvoje majú 500milionov, tak odtieľ to mám.
Chápem, že HAK musíš, aj ja som ju užívala, len som chcela povedať, že doplnky od RNG sú super a sú cenovo dostupné.

verka

Zdravim vsetkych! Mam otazocku na RNG. Prosim o radu. Mam HPV vysokorizikovy stupen. Liecim to uz rok. Najskor som mala liecbu Isoprinosinom, ktory mi vsak nepomohol. Teraz mi lekarka odporucila Indonal - 1x denne. Ja si davam 2x denne, k tomu Zinkosel a probiotika. Chcem k tomu pridat ten chaparal, ktory je tu tak casto spominany, prip. plus ine doplnky. Mozes mi odporucit, co mam, resp. mozem kombinovat a hlavne, kde ten chaparal mozem kupit (viem, v tvojich predajniach, ale kde to je??? alebo mi aspon napis nejaky kontak). Budem ti velmi vdacna za pomoc. Chcem ten virus zabit!! A urobim cokolvek. Prosim, porad. Dakujem pekne.

marisssa

mirka 23--- a este nieco..no ja mam zinok uplne zadarmo,takze cena ma tam netrapi:-) a ake probiotika uzivas ty? ja tieto pre to, ze maju najviac bakterii, co som vedela..a nemaju psenicu ..

RNG

vinea, detralex su flavonidy, ktore zlepsuju cirkulaciu krvi.
Obsahuje sice aj plno E-ciek, ale nevidim ziadne medzi nimi, ktore by mohli byt skodlive na zdravie.
Najdi si ineho lekara....

marisssa

RNG---- ja ich urcite potrebujem ovela viac, ako uzivam..lebo toto uzivam len z vlastnej vole, bez odporucenia lekarom..by si sa cudoval, mam len 22r a mam velmi vela chorob..no nikdy neviem, ake vitaminy by bolo dobre jeest.. oplati sa nejaky taky mix vsetkeho? no a dik za odpovede....hmm

marisssa

mirka 23--- tie probiotika maju 20mld bakterii..nie tolko, co si napisala..neviem, odkial to mas, taku info..
no viem,ze hak nie je velmi dobra pre telo,ale tak ked musis, tak musis:-)
pri akutnych pripadoch treba brat dve denne, preventivne staci jedna....

RNG

marissa, potravinove doplnky pouzivas vtedy, ked si ich telo vyzaduje a tolko, kolko je potrebne.
Bodaj by som ja bol tak stastny, ze mi staci len par tabletiek, ako tebe.
Ja ich musim brat desiatky denne, na cukrovku, na regeneraciu poskodenia cukrovkou, na klby, na kosti no a samozrejme plno enzymov, lebo chcem dostat podla moznostui vsetky latky potrebne pre telo z jedla a nie tabletiek a po sestdesiatke je travenie u kazdeho znacne oslabene.

vinea

RNG,mama užíva dlhodobo Detralex-dosledkom čoho sa jej zhoršil sluch-to jej povedal ušný lekár,dá sa ešte s tým niečo robiť?.Čo by ste jej odporučili-ďakujem za odpoveď.

mirka 23

Marissa,
1. Pre tvoj organizmus je veľa tak akurát tá HAK, k zinku a probiotikám by ti asi RNG odporúči selén a probiotiká by sa mali brať po 2 tablety denne, tak je to aj v návode. A prečo berieš práve tieto probiotiká? Pozerala som že sú asi slabšie ako tie od RNG. Tvoje majú 500 milionov baktérií, moje majú 3 billion baktérií, zloženie baktérií je to isté. Akurát že moje stáli 250sk (100 tabliet), neviem za koľko kupuješ ty.
No a mimochodom Zinok 50 mg 100tab. stojí 74sk! Takže sa tiež oplatí.
U RNG som zaplatila za doplnky (kvalitné) tretinu z toho čo som nechala za to isté v lekárni.

marisssa

ahoj RNG-- mam(zas) par otazok: takze, uzivam probiotika Probion,vzdy s jedlom,1tbl denne, potom rano zinok, vecer vit E a hak Jeanine.
1otazka: nie je to velka zataz pre moj organizmus?
2otazka: kedy by som mohla ocakavat nejake zlepsenie, ci viditelne, al. citelne z tych liekov? (teda vit E a zinok-koza, Probion-traviaca sustava, imunita)
dakujem ti veeelmi krasne!:-)