Otázky na RNG

mirka 23

Verka, neviem či si už objednávala u RNG, ale Probiotika a zinok ešte majú, na ďalšie veci sa popýtaj predavačky. Tu je kontakt 0911279694
Lacnejšie a lepšie probiotiká asi na Slovensku nenájdeš a zinok tiež.

marisssa

mirka 23----pozrela som si tie probiotika..ako si ich kupujes?odkial?vyzeraju, tak lacno, nemam rada tie vyrobky.ale su asi dobre(veru,nesud podla obalu a znacky).si s nimi spokojna?

verka

RNG dakujem za rychlu odpoved. Je mi luto, ten chaparal neviem zohnat. Skusim este ten zinkosel a probiotika doplnit dalsimi vyrobkami. Snad to pomoze. Je mi to luto, ze Vam to tak vyslo s tymi obchodmi. Vela zdravia prajem.

RNG

marissa, celiakia je choroba s neschopnosti rozlozit gliadin. Obvykle je to sprevadzane aj zlym travenim aj inych veci.
Pri zlom traveni sa do tela dostanu rozne latky, ktore telo nevie spracovat, tj vedie to k zamoreniu a zapalom.Samozrejme sa to prejavi aj oslabenou imunitou(telo je oslabene, imunita trpi)
Preto tu zdoraznujem enzymi pre celiacov aj ked sa dokonale vyhybaju lepke a roznym inym skodlivym prolaminom

RNG

verka, virusy hpv su prakticky nemozne zlikvidovat, ale potlacit ich cinnost natolko, ze nedostanu moznost skodit je mozne roznymi antiviralnymi, ktore som v pribuznych temach casto menoval.
Osobne som za zinok, selen, vitaminC a probiotika s obsahom Lactobacilus Bulgaricus pre kazdeho. Naviac pre tych co maju viralne problemy niektore z druhych menovanych(aloe, astragalus extrakt z olivovych listov, lapacho a samozrejme najsilnejsi co poznam, chaparal.)
Kde ich zozenies, to ti nepoviem, mal som ich v obchodoch vsetky aj ja, ale pre nedostatocny zaujem obchody mali privelku stratu a musel som sa po 4 rokoch toho vzdat. Lutujem, ale viac strat si uz nemozem dovolit.
Naviac schvalovanie na Slovensku, to je kapitola sama o sebe.....

marisssa

RNG--- ja nemam zamorene creva, ani nepocitujem nejake problemy, no mam celiakiu a velmi oslabenu imunitu preto beriem tie probiotika....

marisssa

mirka 23--- no zla info,o tych probiotikach,to ozaj neviem,kde to pisu..nevadi..kedze je pisane 20mld.no lenze v tych rng - doplnkach sa ja vobec nevyznam..

RNG

marissa, castejsie som spomenul, ze mnohokrat za oslabenym zdravim su priciny zle travenie, zamorene creva alebo telo, nejaka mikrobialna ci paraziticka infekcia a podobne.
Zle travenie je zalezitos, s ktorou sa lekari nezaoberaju, pokial sa pacient nestazuje. A aj potom adresuju symptomy a nie pricinu za nimi(kyseliny, enzymi)A aj to povacsine tak, ze na palu predpisu nieco proti kyselinam, tj pravy opak potrebneho.
Zamorene creva mozno cistit zvysenim prijmu vlaknin(zeleniny, psylium, pektiny, arabinogalaktan, triphala a samozrejme probiotika)
Cistenie tela od zamorenia je hlavne enzymami, ale pri tazkom zamoreni treba pouzivat chelaciu a absorbciu(tekute zeolity, rastlinne kyseliny, aktivne uhlie, cilantro a specificke latky na odmorenie)
Mikroby(mnohe sa tazko diagnozuju) treba adresovat antimikrobialnymi, virusy(mnohe nam ziju v tele a skodia, hoci sa prejavia otvorene az pri oslabeni tela) specificky antiviralnymi.
Z parazitov je hromada, nie len obvykle spominane crevne parazity, ale hromada krvnych, svalovych a organovych.
Znamejsie su toxoplazmoza, toxocaroza, cryptosporidium, cicavica pecenova so vsetkymi vyvojovymi fazami atd.
Na to je najlepsia zmes podla dr Huldy Clark, ktora adresuje vacsinu parazitov a ich roznych foriem v tele.
Nechcem nikoho strasit, ale virusov mame vsetci v tele niekolko, parazitov odhaduju vyse 25% populacie.
Zamoreni sme vsetci, zalezi len nakolko a ci to telo vie znasat.
Tazke kovy, pesticidy, chemikalie, lieky....