Otázky na RNG

RNG

cisty olej z lozosa, alebo rybaci koncentrat s vysokym obsahom EPA a DHA
Treba ale davat pozor na to, aby bol oznaceny GMP, co zarucuje velmi nizku hladinu ortute(v dovolenych hraniciach) alebo aspon spolahliveho vyrobcu, co olej tazi zo zatial nezamorenych severskych a polarnych ryb.

RNG

mirka, zariadenie na vyrobu striebornej vody tam maju a mozu jej produkovat az 20 l denne, ked chcu. Ja ich na to ale prinutit nemozem. Dufam, ze to budu robit dalej, je to predsa zdroj ich prijmu.
A vobec, ja od nich nedostavam ziadne spravy, co chcu robit s mojou firmou....

RNG

usiko, zabudli tam dat, ze to pomaha pri psoriaze, praskajucich nechtoch, pigmentovych skvrnach a chlpoch na pere, hahaha.
Melatonin je uzitocny prostriedok pre tych ktorym telo vyvija malo melatoninu, tj hlavne pre cast,s problemami spania.
Co sa tyka toho "omladzovania" na to tu v USA robili hromady testov a zialbohu sa to nepotvrdilo.....
Ovela lepsie vysledky mali s DHEA, ale aj to zakazali v mnohych krajinach Europskych z roznych dovodov.
Ja som pred rokmi posielal otcovi a matke Melatonin na spanok, urcity cas im zaberal, po case prestal.
Vopbec hranie sa s hormonalnymi hladinami je zatial dost neiste a dokonca niekedy riskantne, hlkavne ked sa jedna o synteticke nahrazky hormonov a nie tie, ktore si telo samo vyraba.
Osobne som za yam, Dong Quai, pupalku, cohosh a damianu, lebo tieto su starocia pouzivane a zatial nikto nenasiel ziadne zle postranne ucinky na ne.
Na naozajstnu regeneraciu je hromada antioxidantov, od vitaminu C a E, cez vytazky z jadierok, listov a inych rastlinnych casti(najnovsie zelene caje, listky z ribezli a cucoriedok,vytazok z hroznovych semien a supiek=resveratrol) a samozrejme rozne aminokyseliny, najnovsie je velky hit L-carnosine
Pochopitelne ako vzdy, treba klinicky ucinne davky, nie len spomenut, ze to tam je....

mirka 23

Alicia, neviem, neskúšala som si meniť nic, ale byť registrovaný je lepšie ak pravidelne chodíš na toto fórum. Ja využívam hlavne to, že si môžem kliknúť na kolónku "Témy v ktorých som prispel" a nemusím pri každom príspevku písať meno emailovú adresu...

alicia

mirka 23,chcela by som ešte vedieť jednu vec. Ak registrovaný môže prispievať aj ako neregistrovaný, môže si meniť svoje meno alebo nick?
Ak meno a nick už meniť nemôže, potom je to v poriadku a registrácia má zmysel. Ale ak je to opačne, tak účel vidím len v tom že neregistrovaní nemajú prístup do uzamknutej témy.

alicia

RNG mi to iste prepáči, že v tejto téme sa zamyslím nad niečím iným. Napísala by som to aj do pripomienok, ale žiaľ neregistrovaní tam nemajú prístup. Kladiem si otázku, aký význam má registrácia, keď, ak sa nemýlim, registrovaný môže prispievať aj ako registrovaný, ale aj ako neregistrovaný. Neviem ozaj či sa mýlim, ale napríklad som si všimla, že rachab, ktorá založila náboženskú tému, diskutovala v nej ako neregistrovaná a v pripomienkach je už označená na zeleno ako registrovaná. Neviem či je správne posudzovať niekoho znalosti a schopnosti podľa toho či je registrovaný alebo nie. Registrovaní sú tí múdri, rozumní, ktorí nedokážu nič zneužívať a preto treba témy uzamknúť? Zneužiť sa dá všetko, tí ktorí sú vulgárni, vulgárni aj ostanú a nemyslím si žeby im v tom zabránila registrácia. Tisíc ľudí, tisíc názorov a každý si myslí že ten jeho názor je správny. Ak niekto založí nejakú tému, musí počítať aj s inými názormi, aj kritickými pokiaľ to neprerastá do vulgarizmu a nie potom fňukať a žiadať tému vymazať. Rozhodnutie čo je správne a čo je nesprávne by preto malo byť na rozhodnutí administrátorov a nie diskutujúcich. Prípadne ak je nejaká pochybná téma, ktorá nespĺňa podmienky tohto fóra, stačí ju iba označiť, ale nekomentovať. Nech rozhodne administrátor. A ak by to malo byť spravodlivé, tak potom nech administrátor vo svojich podmienkach rozhodne, že všetci musia byť na tomto fóre povinne zaregistrovaní. A nie deliť ich na zelených a.....:))
Veľa ľudí má určité zdravotné problémy, a je pre nich ľahšie zostať v anonymite. Ľahšie sa im o svojom zdravotnom probléme píše a diskutuje.V tom vidím hlavne pomoc slobodnej anonymnej diskusie.