Otázky na RNG

RNG

velvet, zinok a vitamin E si telo nevie vyrobit, preto ziadne pauzy nepotrebuje.
Pauzy su len pri latkach, ktore telo samo vyraba a prilisna vonkajsia davka by mohla ovplyvnit vlastnu hladinu vyroby.

RNG

lienocka, hruby povlak na jazyku=zaplesnene telo
Pozri na temy kandida, plesne a pod.
Aj ked nedostanes GSE, v cechach maju citrovital, ktory je asi o polovicu slabsi ako GSE, tiez maju niekde oreganovy olej a kokosovy olej.
SDamozrejme kandida v tele oslabuje a pridruzia sa druhe mikrobialne infekcie, rozne streptokoky, stafylokoky a pod
Kandidu treba vybit a nasadit si spravne probiotika.
Ja pouzivam do nosa roztok GSE(6 kvapiek na dl vody) alebo koloidnu striebornu vodu.

RNG

kostlivec, zialbohu ti neviem pomoct. Ja som tam mal obchody, aby taketo rozne prostriedky boli na Slovensku, zialbohu nebol dostatocny zaujem a hromada problemov s tym spojena.

velvet

Dobre popoludie pan RNG.
Chcem sa Vas spytat ci sa moze Zinok 20mg a Vitamin E 100mg uzivat dlhodobo.. alebo su potrebne urcite pauzy.
DAKUJEM VELMI PEKNE!!!
PEKNY ZVYSOK DNA!

lienocka

dobry den RNG, uz cca 10 dni ma bolieva hlava(nemam teplotu, nekaslem, ani nic ine)-cize prakticky nemam ziadnu beznu virozu, chripku ci anginul. beham po lekaroch(uz som bola u obvodnej, na ocnom, ortopedii a neurologii-nikde nic nenasli), dnes ma neurologicka poslala na krcne(kam pojdem o 2 dni) a skonstatovala, ze s bolestou hlavy pravdepodobne suvisia dalsie znaky-ze mam uz dlhe roky povlak na jazyku, kozne vyrazky a uz dlhu dobu sa mi rano stava, ze vykasliavam hlien(ale len malo) z nosohltanovych mandli, a teraz ta bolest hlavy vraj prepukla ako mozny dosledok zapalov, ktore mi sposobili aj tieto tazkosti. moja otazka je:

1.Suvisi to spolu nejako?
2.Ako mam GSE dostat ku nosohltanovym mandliam?

kostlivec

dobry den RNG, neviete mi poradit kde si mozem zaobstarat yam, teraz ked je vas obchod uz zatvoreny...je to surne :( dakujem

RNG

tuky sa dlhe roky v tele hromadia, ci uz dobre alebo oxidovane a chemicky zmenene a zrejme je to dlhodoby proces ich z tela dostat. Samozrejme emulzifikatory a enzymi na rozpustanie tukov pomozu, lae len vtredy ked sa dalsim takym znicenym tukom budes systematicky vyhybat.
Mne ako cuktovkarovi typu 2 sposobuju stvrdnute tuky v bunkovych stenach malo sa otvarajuce bunky tela na inzulinovy signal, tj hromadia sa v nich toxiny a nie su spravne vyzivovane a regenerovane.
ojujem s tym uz vyse 6 rokov, postupne ich odburavam a situacia s cukrovkou sa mi zretelne zlepsuje. Mam ale este stratit aspon 20 kg a to nie je pri mojom pracovnom rezime jednoduche, lebo to nedovoluje ziadne hladovky(nemohol by som pracovat naplno) ani vela cvicenia, lebo na to nemam cas, zialbohu.
Telo sa mi ale odmoruje a cisti, citim to na lepsej imunite a nizsom cukre v krvi.

lizanka

RNG:mala som na mysli tvrdnuce tuky, ktore sposobuju akne, kedze s nim bojujem. takze aj tie skodlive tuky o ktorych ste vraveli ze su zabudovane v kazdej bunke sa daju spalit? alebo sa maju vyplavit ako odpadove latka? nie je mi to celkom jasne, dakujem