SEX PRED ALEBO PO SVADBE - VAS POSTOJ !

laila

franto: Vieš, svojho priateľa veľmi ľúbim, myslím, že sme spolu už dosť dlho a strávili sme spolu kopec dní i noci, naučili sme sa trpezlivosti, ohľaduplnosti aj pokore. Som pripravená na to, že zo začiatku to zrejme nebude "dokonalé" a úžasné, ale je tu veľa príspevkov, kde ľudia píšu, že aj kvalitnému sexu sa treba naučiť, takže verím, že ak aj budú nejaké počiatočné problémy, tak to náš vzťah hneď nezloží a budeme na nich s chuťou "pracovať" :-))

franto

Laila a co ked si po sobasi nesadnete. Aby si si nemyslela, ja ta nechcem strasit, fandim takym ludom co maju taku vydrz, ale citam tu mnohe nazory ze im to akosi nefyngovalo po svadbe. Co potom?

jronimo

no mna priatelka opustila preto, ze som sa s nou po 3 mesiacoch vztahu nevyspal, aj ked ona chcela. Ja som chcel este pockat, spoznat ju blizsie. Niesom panic, ale zazil som skvor jednorazove zalezitosti a tie ma vobec nenaplnili. Som vadny? alebo ona sa zachovala skaredo?

laila

... najskôr o rok. Sú chvíle, ktoré sú skutočne ťažké, pretože, samozrejme, tiež nie sme z kameňa a tiež ma priateľ veľmi priťahuje... no sama som prekvapená, že sa človek dokáže tak ovládať:-) ale vždy keď odoláme tak to beriem ako také malé víťazstvo nad sebou a už sa neskutočne tešíme na to "prvý krát":-)

palomino

laila a kedy sa chcete vziat? Ja svojho manzela velmi lubim a tuzim po nom, je to neskutocne atraktivny muz, neviem, ako by som vydrzala bez sexu s nim:)

palomino

Ja nie som striktne proti sexe pred sobasom, sama som ho mala. Ibaze aj na svoje deti budem apelovat, aj si myslim, ze milovanie je prostriedok na utuzenie vztahu, na este vacsie zblizenie sa v pevnom zvazku, nie je to len tak, pre zabavku, hlavne v dnesnej dobe, ked ma kazdy druhy clovek takmer pohlavnu chorobu. Oplati sa pockat na toho praveho, potom je to velmi pekne. S manzelom sme spolu zili 5 rokov pred svadbou, neviem si predstavit, zeby sme sa neboli milovali, ale to som vedela, ze spolu uz ostaneme, nebolo to z rozmaru.

laila

"no... hľadám vhodné slová ako začať:-) Mám 24, môj priateľ 28. Spolu sme dva roky a stále som panna a on panic - z toho vyplýva, že ak je túžba po sexe a milovaní pudom, tak potom sa ten pud dá ovládať a je to bez následkov:-)))My sme toho živím dôkazom a ak vás niektorých napadla tá otázka, tak odpoveď je ÁNO, obaja sme katolíci a chceme počkať až do svadby. Nepýtam sa vás na váš názor, pretože, v tomto máme jasno, len som tu chcela demonštrovať to, že to nie je nič čudné. Sme normálni zdraví mladí ľudia a to, že sa zatiaľ nepoznám aj z tejto "intímnejšej" stránky nám nebráni dokonale sa spoznávať z tých ostatných stránok.
Odkaz pre miusku: Ja tiež neviem, čo presne treba robiť, ale teší ma, že to budem môcť zisťovať s človekom, ktorý je na tom rovnako ako ja a bude to z lásky hoci aj po svadbe a vôbec sa za to nehanbím:-)"
... už to tu raz bolo písané, ale ja by som to nepovedala lepšie.
(inak ja mám 23 a priateľ 27, spolu sme tri roky)

zabka29

Ahojte,keď sme s manželom začali spolu "chodiť", mali sme sex hneď na prvom rande. Po 4 rokoch sme sa vzali a dnes máme krásneho dvojročného synčeka.Pred manželom som mala priateľa, s ktorým sme sa rozišli práve preto, že sme si "nesadli" práve pri sexe.Takže sex pred svadbou? Áno.