Mikrocysty na tvári

lencok1

inak ak moze opisem vam moj problem: takze asi takto: moja brada je teraz v katasrofalnom stave, plet mam inak celkom dobru, vsetko to zacalo u mojej kozmeticky ked mi cistila tvar, nasla mi nejake utvary na brade, ktore sa medali vytlacit, tak ma poslala za dr, ze nech mi to urobi dusikom...ale ta s tym nesuhlasila, povedala mi ze su to cysticky po akne...moj ujo je skuseny dermatolog a povedal ze nebude problem odstranit to laserom, ale ako to skoncilo???? namiesto toho aby mi to zmizlo sa mi to zvacsilo a rozsirilo, su to take biele vypukle bodky, su tam a nechcu odist, zevarj ploche bradavicky...jedna mi zasa povedala ze su to jazvicky, ale ako jazvicka to nevyzera, moj ujo tvrdi ze na 100% su to neni jazvicky, zevraj su to loche bradavicky, cysticky alebo myomi...som z toho blazon...celu tvar mam ok, len ta brada a este sa mi tam robia aj vyrazky co s tym? a podla opisu si myslite ze ide o co?

aloe

Ak môžem do toho vstúpiť, je potrebné urobiť detoxikáciu organizmu, to znamená vnútorne prečistiť prírodnými doplnkami výživy.Akými,poradím súkromne,napíš:duratnakatka@zoznam.sk

lencok1

RNG spominal si tu myomi, co to vlastne je, lebo moja dermatologicka povedala ze na tej brade mam ploche bradavicky, a este cysticky alebo myiomy, ale to este nevie, musi mi to pozriet, co to teda je ten myiom?

RNG

Nekroza je odumieranie buniek, obvykle sposobene jedmi alebo toxinmi z mikroorganizmov.
Alkohol(etylalkohol) nie je natolko toxicky, aby sposobil nekrozu.

RNG

Samozrejme ze. Uz len napriklad cervene vina maju tolko antioxidantov, ze napriek alkoholu su ochranne.
Plno volnych radikalov sa tvori pri procese travenia, hlavne travenia bielkovin, takze potrebujeme antioxidanty na ochranu pred nimi.
Jeden z najskodlivejsich radikalov je homocystein, ktory poskodzuje cievy, obrana je B6, B12 a kyselina listova.
Alkohol v tele rozkladaju pecenove enzymi bez problemov, vo vacsich davkach sposobuje skody v peceni, lebo rozpusta tuky, ktore sa v peceni usadia po rozlozeni alkoholu a pretucnia pecen(stenoza) az do stavu, ked zacnu preplnene bunky praskat, co vedie k poskodeniu=zjazveniu pecene=cirhoza(tvrdnutie-krehnutie pecene).
Medzi vinarmi je porekadlo: "zohybaj sa opatrne, aby si si nepolamal pecen", hahaha.

pentium

a da sa pred nim chranit antioxidantmi???ako napr.selen,zinok,atd???lebo ked si clovek vypije sem tam ,za cas,aj to treba:-DDD