Mikrocysty na tvári

lencok1

mily pentium, ani ja som najskor nevedela co vlastne mam, a teraz mi povedala ze aj ploche bradavicky aj mikrocysty, tie ploche bradavicky mozu zmiznut same od seba,ale nemusia, ak je ich uz vela, vyzeraju ako vyrazky, ale nie su to vyrazky, preto to nemozes vytlacat, lebo sa velmi rychlo roznasaju...tvoj dermatolog by ti mal povedat o co vlastne ide, ak su to ploche bradavicky daju sa pekne odstranit laserom Candela V beam, ktory priamoznici cievku, ktora ju vyzivuje, ak ide o mikrocysty aj tie sa daju odstranit inym druhom laseru a potom naslednym vycistenim...mozes mat oboje, to uz musi posudit dermatolog, keby ta vidim, mozno by som ti vedela poradit co to je, lebo uz mam o tom toho taaaaaaaak vela nastudovane, kazdopadne do toho neryp prosim, len si to mozes zhorsit, ja viem aj ked ta to laka, ja som taka ista, ale musime to vydrzat a radsej sa zverit do ruk tym ktori vedia co robia, ok:)

pentium

a aj tie ploche bradavicky mozu zmiznut same od seba????ja newiem mam v tom chaos,ani newiem,ci mam mikrocysty alebo ploche bradavicky,ale ja si myslim ze skor tie mikrocysty,lebo ono sa mi to zvykne premiestnovat,tak to budu asi tie mikrocysty,ale newiem na isto:(((

lencok1

vies co aj ja mam v tom chaos, ja sama neveim ako sa to ma riesit, jedno viem urcite ze uz nikdy by som neabsovovala tenprvy laser, ktory mi to iba pohorsil, a narastlo mi to vascie, fakt som naserenkana, robil mi to ujo, moja vlastna rodina a dopadlo to na prd, teraz som sa zverila do ruk jeho kamosky dermatologicky tak dufam ze mi to odstrani, ale asi by som uz do toho nikdy nesla a nechala to zmiznut samovolnou cestou, mozno je to tak najlepsie, neviem:(

pentium

ja newiem,mam v tom zmetok:(( ale niekomu tie mikrocysty zmiznu same???ako to???aj ja som mal na cele vela,a teraz uz nemam vela,a aj jedna moja spoluziacka mala na cele,ale straaaaaasne vela ,a jej to uplne zmizlo,a povedala mi ze ona na to pouziva piling od oriflameu,tak newiem mohlo jej to zmiznut z toho pilingu???mam v tom chaos:((

lencok1

no to ta asi sklamem, myslim ze nezmizne sama od seba, ta ti tam ostane a potom sa ti tam zasamoze spravit hnis, tie cysticky su take loziska, ale hlavne to nevatlacaj, lebo si to mozes len a len rozniest, co najskor vyhladaj odbornu pomoc a raz budes mat urcite peknu tvaricku, len si to sam nepuc, len to zhorsis

pentium

vcera som si tie mikrovysty pokusil vytlacit,este pred tym ,ako sme si pisali ,a dnes sa mi z toho spravilo akne!!!myslis ze ked mi to akne zmizne,zmizne aj ta mikrocysta??

lencok1

aj ja si myslim ze aspon 2 razy:(....tak ale uz to nejako prezijem...no na brade ich mam teda dost, inde nie, len tam:(

axel1

lipobase som kupil v lekarni a mam pocit ze som mal nam predpis.
Je to krem na vysusenu pokozku ale mam pocit ze posobi nejako aj na tie mikrocysty ale niesom si uplne isty....