Rady starých materí na akné

Súvisiaci obsah

Mudr. Vašek

Ludia ak vam mozem poradit, tak odskusajte liecbu akne prostrednictvom jahôd. Jahody vo velkom mnozstve pomahaju liecit akne! Odporucam prestat pouzivat rôzne kremiky. Tie vam totizto upchavaju pory a je jedno aky drahy je ten krem. Akne treba liecit zvnutra. Treba dat doporiadku pečen a čreva. Tvar treba umyvat najviac 2 krat denne a to studenou vodou! Tepla voda celkovo nerobi pokozke dobre. Ak mate dlhodobo problemy s akne tak odporucujem navstivit gastroentrologa a povedat mu nech vam predpise liek na pecen Lagosa. A teraz to najdôlezitejsie. Opalovat sa! byt pravidelne na slnku aspon hodinu denne ak sa da! Slnko je najlepsi liek. Dodava pokozke vitamin E.

:)

aj ja mám zinerit teraz už ho používam viac ako mesiac a zatial žiadny výsledok :( ale chcela by som sa opýtať či je zinerit na podkožné akné ?????lebo ja mám väčšinou iba podkožné a pred tým som používala duac gel ten bol super ale kožna mi dala už namiesto neho len diferrine ževraj už to mám preliečené lenže zase sa mi to vrátilo a som na začiatku a tak som išla ku druhej kožnej a tá mi dala ten zinerit ale nwm či mi to dala dobre lebo výsledok žiadny :(

radana

mirka23 a preco sa nespoliehas iba na megadavky vitaminov?Ty a zineryt???Ved to je proti tvojmu presvedceniu.Neda sa to riesit bez liekov? :-(

Mimi323

ten zineryt pomohol aj mne. Mala som dosť škaredú pleť, mala som 2 zineryty a teraz mám peť uplne hladkú bez porov, bezproblemovú. Teraz používam už len duac gel lokálne, keď sa mi niečo vyhodí a klasický krém. Akné som si vyliečila do dvoch mesiacov. Samozrejme každý mesiac chodím ku kozmetičke a beriem doplnky.

haha

Dobry den, chem poradit aj ja, a uz ked mne to pomohlo tak to pomoze kazdemu tak 1.ozaj treba pit vela citej vody
2.Med naozaj pomaha
3.Urinoterapia tiež pomaha hned na druhy den zlepsenie
4.dobry je aj ZINERIT od kožnej
5.ziaden stres a trapenie sa nad tym treba sa povzniest
6.liecba Roakutanom zabera a pozor v priebehu par dni sa velmi tvar vyhadze

pre shagya

moja máš len 15 rokov, to akné sa kľudne môže vrátiť. vieš aj ja mávam obdobia, keď mesiac mám krásnu pleť a zrazu samá vyrážka. mám také periody. bodaj by ti to vydržalo, viem čo robí akné s psychikou.