Rady starých materí na akné

Súvisiaci obsah

stanus

tak mne pomaha toto: B komplex forte 1 tableta, pangamin 4 tablety 3xdenne, zinok 2 tablety denne, pupalka 2 tablety denne, a rozne ine vitaminy ako E, A, D, proste stale to uzivat v jednom kuse plus aj nejake probiotika...a par rokov, nic sa vam nestane len to bude lepsie, ja to uz tak berem aj 5 rokov a je mi fajn aj lepsi pocit

VYSKUSAJ

VYSKUSAJTE TOTO A UVIDITE VYSLEDKY, staci tak málo!!!!B-Complex 2 tablety , plus zinok 1tableta 15mg, jesť denno denne v kuse aspoň 1 rok, / samozrejme stav pleti sa hned upravuje!!!/ milí chlapci a dievčatá,kt. máte sklon k akné!!!!! papať tieto vitamíny ako som uviedla a zaručujem vám pleť BEZ AKNE!!! len musíte jesť pravidelne a nedrbať do pleti!!!!! Vyskusajte!!!!! a neolutujete!!! toto vám zmeníííí pleť!!!!!!!!!!!!a samozrejme aj psychiku!!!!!! Veľa trpezlivosti vám prajem!!!!niet nad peknou pleťou bez aknééé !!!! takže môžte letieť do lekárne kúpiť si to!! OSVEDČENÉEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! papa

katuliatko09

Mile dievcata, ja mam akne sice uz davno za sebou... ale tiez som s nim kedysi mala velke problemy, doslova som s nim niekolko rokov zapasila.. Dlho som pouzivala vsetky drahe kremy a maste, ktore mi predpisovala kozna, ale nic z toho nepomahalo,a ked, tak len na kratku dobu. Jedine co ma vyliecilo natrvalo boli tabletky Aknenormin.. letacik ,ktory k nemu dostanete je sice hruby ako encyklopedia, pretoze jeho uzivanie nie je najbezpecnejsie, ale jedine co som pocitovala ja pri brani tychto tabletiek bolo vysusenie pier, a pokozky na celom tele. Je to skodlive aj pre pecen, ale na to doktorka urobi testy, ci to mozete brat. Ak ano, tak by som nevahala..teda ak ide o skutocne taku formu akne, ktora vam uz prerasta cez hlavu.. Mne to pomohlo!!! ... nic ine nefunguje... moze si hovorit kto chce, co chce.. ja som to vyskusala na vlastnej kozi.
vela stastia :)

jojkaaaa

7ajka7
áno, moč(urinu)môžeš proti akné (a aj iným problémom) použiť dvojako...orálne(jednoducho ju vypijeś) ,alebo si budeš urinou potierať tvár/telo...
.
.
.
je to všeliek a navyše je zadarmo:D
piť som sa síce neodvážila /viete, predsudky:( /..ale zato si ňou potieram tvár a pokožka sa rapídne zlepšila:)...je tak jemná,ako po žiadnom inom kréme a vyrážky už nemám skoro vôbec..
.
.
.a ešte veeeľmi dobrý je na akné obyčajný TVAROH!

Marlenkatutu

Ahojte.ja som tiez mala same akne po tvary a aj po chrbate...velmi dobry je citron,zubna pasta,valcove bielko vymiesane na sneh,drozdie,...v tabletkach pivovarske kvasnice...alebo tablety s vysokym obsahom zinku..masky by som odporucala bahnovu..da sa dostat v lekarni,alebo aj v drogerii,pomoze velmi aj solarium..aspon mne osobne to pomohlo hlavne na chrbat,zihlavovy caj pit na precistenie,..a aj antikoncepcia velmi pomoze ale treba povedat lekarovy ze nech je to aj proti akne..ked mate nejake otazky hocijake kludne mi piste na adresu AlenkaJozefiova@post.sk...rada pomozem...a posledna rada...sami sa nepokusajte vytlacat vyrazky..nechajte to na kozmeticku...osetrenienie je drahe a vysledok je zaruceny..pa