Rady starých materí na akné

Súvisiaci obsah

ALISS

ahojte=)
ja by som tiez poradila
antikoncepcia nato urcena pomaha najviac
plus vela vela cajikov vody
a bahno!predavaju specialne bahenne masky ktory su nato fakt zazrak!!!
a potom mydlo ktore pekne vyssusuje tym sa ich zbavite a kedze mate mastnnu plet dlho sucha nebude a neprijemne vyrazky tam nebudu, a este si mozte kupit co najobycajnejsiu sol do kupela,kupel poriadne presolte a poriadne sa vamacajte sol robí zázraky..teda tá morská ovsem=)..a hlavne nevytlácat potom dopadnete ze budete mat skarede jazvicky ktore potom uz nezmyznu nikdy...

zabicka1611

mne pomohlo mydlo Protex!! pôvodne som si ho kupila na čistenie piercingu ale teraz si s nim umyvam už len tvar, vysuša pleť...takže pupaky sa stracaju rychlejšie...a netreba sa machlit make upom..lebo potom to je nanič!!! a ešte rada...vela pite, za den tie 3 litre musia byt a ked si zvyknete pit tolko kazdy den tak vaša pokožka bude mat dostatok vody a potom sa aj sama rychlo vyrovna z akne :) mam odskušane a ozaj to pomaha..niet na dobru vodu :))

sade8

keby som nepoužívala make-up tak nevyjdem von, ja som vyskusala skutocne vela veci, ale nic nema dlhodoby ucinok, a skusala som aj zvnutra sa liecit samozrejme pomohlo to ale akne sa opat vratilo....