Slepé črevo

Príspevok v téme: Slepé črevo
zdeno

prosím niekoho o radu ,ak má s tým vlastnú skúsenosť , prípadne aj lekára aby mi popísal ako sa prejavuje chronická apendicitída, čo ju vyvoláva , ako sa diagnostikuje , či je nutná operácia, mám totiž dlhodobé bolesti asi 2 roky v oblasti tzv. slepého čreva, ktoré vyžarujú až pod pravé rebro, bolesti sa vystupňujú hlavne pohybom a po popritláčaní rukou , absolvoval som endoskopické vyšetrenia, všetko OK, lekári vyslovili podozrenie na chronickú apendicitítu ale nič so mnou nerobia, aké lieky je vhodné v takomto prípade používať na utíšenie bolesti ? zdeno
-------
Slepé črevo www.zdravie.sk

zdeno

kuki díky za príspevok ,napíš mi prosím ťa konkrétne aké si mal problémy a na základe akého vyšetrenia sa doktor rozhodol pre radikálne riešenie zdeno

kuki

Chronicka apencitida sa prejavuje vselijak... mne sa prejavovala tak, ze ju 2 roky ziaden doktor ani nediagnostikoval a to som sa ku nim nachodil celkom dost. :) Potom sa jeden len tak rozhodol, sup, sup bol spepak vonku. Tie trouble co som mal ustupili viac menej uplne. :)
Liek nato myslim nie je ziaden... moze sa to asi len zhorsovat az po jeho odhnitie... a to je potom iny problemisko. :) Mam znameho a ten si to pekne odtrpel... 4 tyzdne v nemocnici s poriadnymi komplikaciami. Normalne si zo slepaku doma 3 alebo 4 den.