Vylej si svoje srdce

dara23

kwetinka...určite nevyvolávaj žiadne hádyk =)) len kvoli tomu že je to nemystné neslané ako vravíš..=)) ja by som spravilo asi to že by som mu povedal že nech si konečne aj on vyjadrí svoj názor..neviem nič iné by som mu asi nepvoedal...lebo na jednej strane by si mohla byť rada že je taký dobrý..ale zasa mal by mať svo názor..veľa štastia!

dara23

bobca..vieš ak by soms i bola istá že to je rpáve ON s kým chcem prežiť celý svoj život...že je ten "pravý" pre mňa, spravila by som všetko pre to aby som vzaťh zahránila..ale on je akýsi čuudný za to že je unavený vylievať si hnev na tebe...a kvôli tomu sa zas pohádať..neviem...ale ked bude kludní a nebude unavený..tak mu to v klude povedz..povedz mu čo citíš že ho má naozaj rada..ale že nechce aby ste s stáel hdaáli..že nech si an tebe nevylieva zlosť ked je unavený..že ťa tým velmi zranuje...vieš nikdy som to nezažila tak ti neviem dobre poradiť =(

krpa

kvetinka xapem ta.ja som bola v poslednom case taka ako on.............uz sa snazim znomalizovat.ako ked som napalena tak sa viem hadat ale vtedy som sa skor nevedela rozculit.no mozno ze klame sam seba a predstiera nieco sam pred sebou.xapes.mysli si ze hentak je to dobre.mu otvor oci.

krpa

osamely,podla mna by si sa s nou mal najprv naucit rozpravat.....ako vies....nemas jej co povedat a zrazu prides a povies milujem ta.....neviem ale asi by to bolo blbe.najprv by stemali nadviazat vztah.xapes.a ma xalana cize neviem ci by to bolo dobre.a bobca aha tak to je taka povaha.no neviem,ved si si sama odpovedala.......ze on to v skutku tak nemysli.a neviem,skus mu povedat toto co nam takym milym nerozculenym hlasom....mozno ho to az tak nenastve

kvetinka

Ahojte, ja mam taky "problem",ze mam az prilis dobreho chlapca a miluje ma az natolko, ze ma to niekedy fakt nudi. Proste ci by som neviem co na svete hrozostrasne urobila, vzdy je mi to schopny odpustit a castokrat mi vela veci toleruje. Nikdy sme sa este nepohadali, lebo proste on to velmi nevie. Raz to uz aj bolo take ostrejsie, ale za chvilu bolo ok.Proste ja sa vobec nemusim snazit si ho udrzat a to je niekedy take nudne a proste nemastne, neslane.Ja uz neviem.

bobca

dara..ja viem co si mala na mysli..ja som tiez poriadne vybusna,ale pri nom sa ovladam,musim..keby sa to stalo a boli by sme spolu,asi by sme sa pozabijali..ale kedze to bolo pocas telefonatu,tak sa sa ovladala,lebo on by bol schopny zlozit a na tri dni si vypnut telefon a to by k nicomu neviedlo.Ma ale stve ze to musim stale ja zachranovat,mam chut niekedy nerobit nic,vybuchnut ako sopka a nech si to riesi on.. co by si robila ty?

osamelý

Caute, je mam taky problem ze uz od malička od prvej triedy na ZŠ som sa zamiloval do jednej baby a od vtedy ju stale tak isto milujem, uz mam 17 rokov. Neviem ako nanu zabudnut, viem ze aj ona ma lubila ale nikdy k nicomu nedoslo. Ked sme isli na strednu tak si nasla frajera a ja som bol velmi sklamani myslel som si ze sa vsetko zrutilo. Ked ju nevidim tak je dobre ale ked ju stretnem tak vomne ozije stara laska a vzdy na nu myslim. Ked sme sa pred mesiacom stretli na party u kamosa tak som jej nevedel co povedat vyzeral som ako blbec, nemal som sa snou o com bavit, iba ona sa prihovarala, hanbil som sa. A som si na 100% isty ze este stale ju lubim, a pritom ju chcem aj nechcem lubit. Je jednoducho nadherna, uzasna a to ma ocaruje. Som z nej zmeteni vzdy ked ju uvidim. Neviem co stym mam robit povedat jej to alebo sa na to vykaslat a nechat to tak. Hanbim sa jej to povedat bojim sa. Ako zareaguje??? Co mi povie??? Pritom ma chalana. Chcem na nu zabudnut ale neviem jednoducho neviem. Poradte mi prosim.

bobca

krpa..to je o tom,ze on ked je unaveny,je nervozni a ked hocico poviem (alebo este lepsie;ked zrovna vtedy nastane situacia,ze mu poviem ze sa mi cosi nepaci)tak,si to vyleje na mne.on to nemysli tak ze by naozaj nechcel prist,ale proste povie co sa mu zachce a vobec sa neobtazuje premysliet si ake to moze byt pre toho druheho zranujuce.a mna to stve,ze si nevie priznat chybu a davat si pozor na to co hovori.keby som mu to povedala ja,tak by sa neviem co dialo;to by mi to v momente zlozil a bolo by to hadam na rozchod..