Vylej si svoje srdce

andrejka

diky baby:)ja viem,ze sa asi nespravam tak ako by som mala..ale este som nepovedala,ze ja uz som sa so svojim chalanom chcela rozist..teda,navrhla som mu pauzu,lebo som dufala,ze ked budem mat trocha casu,dam si to vsetko do poriadku a ujasnim si ci s nim chcem byt naozaj..lenze on to nezobral..pytal sa,ci chcem rozchod,povedala som,ze nie a pritom zostalo..a ja rozchod naozaj nechcem..mam v nom asi nejaku istotu o ktoru nechcem prist..P.S..viem,ze je to sebecke,nemusite mi to pisat:))

dara23

andrejka....neber to v zlom..ale ako povedal zuzka ostan zatial pri tom užívaní si...
zuzka..už som ti poslala daľšííí=)

zuzka :)

Andrejka, Dara ma pravdu. Nemozes ho potom lubit, lebo lubit mozes len jedneho chalana, inak to nie je laska. Mas pravdu, podla mna, ale nie asi, ale urcite nie si pripravena na vazny vztah. Ty si ten typ, co si radsej uziva. A pri tom by si mala asi aj radsej ostat. Nemyslim to v zlom, prave naopak :))). Daj vediet, ako si sa rozhodla.

dara23

andrejka...takéto baby ako si ty ja "nemusím"..teda ako môžeš napísať že svojho chalana lúbiš...a bez problemov sa bozkávaš s iným...tak potom ho asi nelúbiš tak ako vravíš..