stacionarny bicykel

Príspevok v téme: stacionarny bicykel
ataeb

ahojte,
chcem sa opytat, ze nakolko je stacionarny bicykel efektivny pri chudnuti? da sa pomocou neho vobec schudnut? a ked tak tak aj celkovo na tele alebo len na nohach? a kolko denne by som na nom mala cvicit, ak by som chcela, aby to bolo skutocne efektivene? momentalne cvicim tak 10km.
dakujem

ataeb

ahoj karolinka ak sa mozem opytat .. ako si si upravila stravu? myslis tym delenu stravu alebo tu 90dnovu rozlisovaciu dietu?alebo? :)

Karolinnka

ahoj ataeb, ja som spominla ze som schudla 14kg a dakujem za to upravenej strave a samozrejme moju stac bicyklu je velmi efektivny ..ja som zacinala trapnymi 15 min lebo som nevladala a teraz teda po roku uz si davam 60 min ... no spalovat tuky zacnes az po 30min...

jana4456

no neviem ako sa to vola ta priesvitna folia. Skus to je to velmi ucinne a ked k tomu budes menej jest (bez toho to nejde) urcite schudnes. Jazdila som na jednotke nedavaj si zataz ak chces schudnut z litok.

mysurienka

Neda sa schudnut len z lytok... mozes schudnut jedine z celeho tela, popricom sa Ti zmensia aj lytka..to zabalovanie moze byt,nemusi byt do alobalu,praktickejsia je folia alebo sacky,ale ide tu o ubytok vody, nie tuku...telo sice splasne,ale v skutocnosti si neschudla.Ak si das vysoku zataz na biku, mozes do lytok naopak pribrat, tak bacha na vec:)

kubka

jeeeej to fakt funguje? ja mam tucne kolena, mam 178 a vazim 63kil..ale moje kolena su tucne..tak si obalim tie...zhodim aj na tychto miestach?

jana4456

ja som pomocou stacionarneho bicykla zhodila 10 kil keby som pokracovala taj aj viac ja som to robila takto obviazala som sa alobalom a poriadne som sa naobliekala zacala som prvy mesiac pol hodinu bez prestatia a potom som bicyklovala aj hodinu ked pozeras telku alebo pocuvas hudbu tak ti to ujde raz dva. A ten alobal vyskusaj bude s teba tiect. Len sa omotaj na problemovych partiach. Ak to budes takto robit uvidis vysledok skoro

kapanka

ahojte prosim vas, asi som brzda alebo co, ale tiez si chcem kupit stac. bike, chcem vas poprosit vysvetlite mi nejako polopotisticky ako schudnem najviac na lytkach...mooooc vam dakujem