stacionarny bicykel

Príspevok v téme: stacionarny bicykel
ataeb

ahojte,
chcem sa opytat, ze nakolko je stacionarny bicykel efektivny pri chudnuti? da sa pomocou neho vobec schudnut? a ked tak tak aj celkovo na tele alebo len na nohach? a kolko denne by som na nom mala cvicit, ak by som chcela, aby to bolo skutocne efektivene? momentalne cvicim tak 10km.
dakujem

Jennny

stacionarny ani nie, podla mna je ovela lepši klasicky bicykel a pohyb na čerstvom vzduchu , alebo na kolobežke. Top relax po práci

marek_marecko

podla mna je ovela lepši klasicky bicykel a pohyb na čerstvom vzduchu. Mam dvce dery a bicyklovat sa chodime vždy a spolu.

poliewoocka

Ak cvicite na stacionarnom,skuste do cvicebneho programu zaradit aj cviky na sedacie svaly.Nevyhoda stacionarneho bicyklu je v tom,ze precvicuje len iste svalove skupiny.

majkaaa

Stacionárny bicykel je skvelý,ale treba si dávať ľahšie záťaže (rovinku),aby neboli príliš veľké svaly na stehnách.Dá sa s ním krásne schudnúť. Ale za pekných dní som radšej na cestnom,to je zaujímavejšie.

simulinka

chcela by som sa spytat,kolko by som mohla schudnut na stacionarnom bicykli(za tri mesiace),ked budem bicyklovat denne asi tak hodinu...a kolko by som asi mala bicyklovat denne,aby som cim skor a cim viac schudla?A co by som mala jest?Dakujem

simulinka

chcela by som sa spytat,kolko by som mohla schudnut na stacionarnom bicykli(za tri mesiace),ked budem bicyklovat denne asi tak hodinu...a kolko by som asi mala bicyklovat denne,aby som cim skor a cim viac schudla?A co by som mala jest?Dakujem

andy

tak s tym bicyklom je to urcite pravda.ja som sice nejazdila na stacionarnom, ale na normalnom, lebo mojej 2-rocnej dcerke sa strasne pacilo vozit sa na bickyli, tak som si kupila detsku sedacku na bicykel a vozili sme sa pomaly po rovnych cestach, takmer ziadna zataz, ze by sme isli do kopca a tak, kazdy den zhruba 1 a pol az 2 hodiny 2 mesiace v kuse (potom zacala byt uz dost zima, tak sme prestali jazdit) a schudla som 8 kg za tie 2 mesiace a v jedle som sa teda vobec neobmedzovala. je sice pravda, ze som sa neprejedala a milujem zeleninove salaty, ale jedla som uplne bezne, ziadne zmensene porcie, jedla som aj vyprazane maso, rezne, cigansku, aj hranolky s tatarskou, co su kaloricke bomby, aj nieco drobne sladke kazdy den.tak isto sa stravujem aj teraz ale bez bicyklovania nechudnem, ale ani nepriberam. ze by som aj ja oprasila stacionarny bicykel :)

Karolinnka

ahoj ataeb, nie ziadnu taku rozlisovaciu ani nic podobne, ked mam pravdu povedat jedla som maso, cokoladu vsetko (iba chipsy nie a cokoladky troska) ale spocivalo to v tom ze som jedla pravidelne kazde 3 hodiny , malo..a po 17 som nejedla nic, bolo to tazje ale vidis podarilo sa to:)