stacionarny bicykel

Príspevok v téme: stacionarny bicykel
ataeb

ahojte,
chcem sa opytat, ze nakolko je stacionarny bicykel efektivny pri chudnuti? da sa pomocou neho vobec schudnut? a ked tak tak aj celkovo na tele alebo len na nohach? a kolko denne by som na nom mala cvicit, ak by som chcela, aby to bolo skutocne efektivene? momentalne cvicim tak 10km.
dakujem

humienka5

aka kolvek fyzicka aktivita je pre telo dobra, pokial si doteraz nerobila nic. stacionarny je podla mna super hlavne pre ludi, ktori maju problem s klbami a otrasmy ako pri klasickej jazde na bicykli

alicazazrak

podla mna b ybol ovela lepší klasicky bicykel, aby si mala viac pohybu a hlavne pohyb na čerstvom vzduchu a uvidiš, že to bdue lepšie. KLudne si kup nejaky mestsky , teraz su velmi moderne

Healthy818

podla mna je ovela lepši klasicky bicykel, alebo kolobežka a pohyb na čerstvom vzduáchu a idealne s celou rodinou

humienka5

schudnut sa s nim da keze je to kardio a ak si sa do teraz nejak nehybala, tak to ucinok mat bude, len netreba zabudat aj na stravu

ELLYNKA

Vyradila som zo stravy cukor, lepok, nezdravé tuky a začala jest viac zeleniny a bielkovin, pijem minimalne 2,5 litra cistej vody denne.