Bazalnej teplota v tehotenstve

ivi666

1zuzana2-dakujem,sme v piatom tyzdni,buduci tyzden ideme na dalsi ultrazvuk,uz bude vidno srdiecko:)...dakujem velmi pekne...:D

ivi666

lenuliatko :D.....nie nie....niesom vydata....est nie:D...no da sa povedat ze my sa az tak o to babo nesnazime....ale ja po nom tuzim velmi.

ivi666

jablonkaa .....ja viem ze je to tak..vsak uvidim casom co bude...zatial som v pohode:)...nejdem si nic nahovarat,nema to vyznam....cim viac si budem nahovarat tym vacsie bude sklamanie ak v tom niesom..nechame sa prekvapit...inak velmi pekne dakujem:)

jablonkaa

ivi, vydrz trochu s tymi priznakmi. bazalna teplota je VZDY zvysena od ovulacie az po dalsiu menstruaciu. BT sa mierne znizi tesne pred nastupom menstruacie. ak doslo k oplodneniu, zvysena BT pretrvava. to, ze mas momentalne teplotu 37,2°C este nemusi znamenat, ze si tehotna, je to normalne v druhej polovici cyklu. ja ti samozrejme z celeho srdca prajem, aby si sa stala mamickou, sama mam dve deti, ale treba byt v tomto opatrny, lebo sklamanie sa tazko znasa. radsej uber zo svojich ocakavani a ber to triezvo.
okrem toho, zeny, ktore sa prilis upinaju na snahu otehotniet maju s tymto problem, pricom to nie je otazka fyziologickeho stavu, ale psychickeho. treba sa uvolnit anezameriavat sa na "vyrobu" dietata. vela zien si mesiac co mesiac vsugeruva tehotenske priznaky a napokon zazivaju sklamanie pri nastupe dalsieho cyklu. vo vacsine pripadov sa vsak priznaky objavia az dva tyzdne po oplodneni a teda pri vynechani menstruacie, pripadne este neskor.
drzim prsty, nech vam to teda vyjde podla vasich zelani.

lenuliatko

a ty si vydata?teda ak smiem vediet.ako snazite sa o babo dlho?mozno si to tu pisala ale nevsimla soms i uz necitam prisevky dozadu :)

ivi666

no vies,psychika vela robi....urcite si aj v podvedomi nahovaram..keby som to neocakavala tak by som asi to to nebrala ako nejake priznaky.necham sa prekvapit:)....aj ked som netrpezliva,ale to asi vsetky zeny:D...uvidime

lenuliatko

no na zaciatku necitis toho vela.ja som pocitovala neskor take nieco ako by mi v brusku nieco zblnkotalo.to bolo ked mi zacalo rast brusko.no a potom uz mala kopkala jedna radost az do konca tehu.

ivi666

hehehe.....tak to ste doma museli mat veselo,ale inak vies si to predstavit:D...no ak som,tak dufam ze so mnou budu vediet ludia vydrzat...ale ja mam taketo stavy aj bez toho niekedy:DDD...a uplne na zaciaku si citila co?...(dnes som mala za se 37,2 rano:)