Bazalnej teplota v tehotenstve

saibod79

Ahoj Evusa, vieš poradiť aj mne? Tiež mám nepravidelnú menštruáciu, a tak to skúšam s meraním bazálnej teploty. Meriam si ju pravidelne každé ráno o 7:00, ibaže ja mám stále teplotu 37,8. Od prvého dňa cyklu až po ďalšiu menštruáciu.Žiadne zvyšovanie či znižovanie teploty. Nevieš, čím to môže byť?

evusa2001

ahoj liana vela toho nepises ale napis mi kedy si mala naposledy enzes a kolko dnovy cyklus mas ci 28 dni ci 30dni alebo 22dni..potom ti poviem ci mas plodne dni alebo ci najblizsie dostanes menzes

evusa2001

katty
ano je dobre ho mat na nocnom stoliku meraj si kazdy den este pred tym ako vstanes s postele.ak pojdes za gynekologom ten ty da kalendar kde si to moozes vyznacovat a uvidis to neskor podla kriviek raz bude teplota hore a raz dole.

ja som nemohla otehotniet 3roky nemohla som si vypocitat plodne dni lebo mam nepravidelne tak toto bolo uz posledne a vyskusala som to a pozri som 6tyzdni. alebo chod na stranku www.primar.sk na medikalkulacky a tam si tiez mozes vypocitat plodne a neplodne dni.prajem vela stastia

evusa2001

ahoj tiaa
teplota je vzdy vyssia ako 37.napr ja som v 1 trimestri a mam stale teplotu 37,8stupna.ale aj tak je lepsie ked si niektora mysli ze je tehotna nech si spravi tehotensky test.
doporucujem AXIOM tehotensky test lebo je najctlivejsi.su v baliku 2 testy a stoji okolo 70sk.

evusa2001

ahojte s tym to vam mozem poradit:
1:)musite si merat teplutu v posve kazde rano pred tym nez vstanete s postele

2:)ak bude teplota vyssia ako37 tak mozete si byt ista ze mate plodne dni ale ak neustupuje a ni do daneho terminu dalsej menstruacie tak si mozete byt ista ze ste tehotna.inac normalna teplota je okolo 36 stopnou celzia.

3:) prajem vela stastia a vela plodnych dni a vela deticiek.

suelin

Ak maš 18 dní po najplodnejšom období stále zvýšenú bazálnu teplotu, je tu možnosť, že si tehotná. Urob si tehotenský test.