Diabetes mellitus

badu

Je tu niekto z okolia Bratislavy, kto by bol ochotny uskutocnit so mnou interview, tykajuce sa zivota cloveka s chronickou chorobou? Blizsie info na: baduu@atlas.sk Dakujem

kosa

RNG,
myslim ze tak na 25 ste aj tak zbudovany.
a co sa tyka cukrovky, tak od roku 1920 robili v Kanade intenzivne pokusy a eksperimenty atd atd.
VEDIA presny sposob ako pankreas vratit na povodne hodnoty produkcie insulinu.
Nuz ale biznis....

RNG

Niekde som uz popisoval moj boj s cukrovkou pomocou len prirodzenych doplnkov a dietou.
Este stale pouzivam toto:
Alfa lipoicka 2x200 mg,
sylimarin 2x250 mg.
acetyl l carnitin 500 mg.
L- carnosine 2x500 mg
gymnena sylvestris 2x1.5 gramu
omega 3 oleje 5+ gramov denne
Obcas beriem aj CQ10(200-400 mg) ale len zriedka, na vspruzeni. Tak isto zmes stress-B a extrakt
V dennej diete sa znazim zostat pod 100 gramov sacharidov denne(roky som bol pod 50!)
Ked to prezeniem, cukor mi vystupi max na 12. Inac sa dnes pohybuje cez den medzi 6 az 10.
V zrovnani s tym, co som mal pred 3 rokmi-minimum 10 a nameral som si po "zranici" az 30!. Skontroloval som si to na troch roznych cukromeroch, s roznymi papierkami. Nechcelo sa mi verit, ze nic necitim pri takej hladine. Zrejme tie reci o kolapse pri vysokom cukre neplatia tak, ako ich lekari serviruju.Pri nizkom ale maju pravdu, jeden z mojich znamych, co si picha inzulin nadherne zamdlel, cukor mal 3. Pritom dodnes nevie pre co.

A som dokazom, ze to co viaceri alternativni lekari hovoria, je pravda.
Stravou a doplnkami sa da telo regenerovat a cukrovka podstatne zlepsit, mozno i vyliecit.
Ja som ale na to prilis stary, aby som mohol dufat na kompletnu regeneraciu. Ale aspon som si to podstatne zlepsil.

RNG

Niekde som uz popisoval moj boj s cukrovkou pomocou len prirodzenych doplnkov a dietou.
Este stale pouzivam toto:
Alfa lipoicka 2x200 mg,
sylimarin 2x250 mg.
acetyl l carnitin 500 mg.
L- carnosine 2x500 mg
gymnena sylvestris 2x1.5 gramu
omega 3 oleje 5+ gramov denne
Obcas beriem aj CQ10(200-400 mg) ale len zriedka, na vspruzeni. Tak isto zmes stress-B a extrakt
V dennej diete sa znazim zostat pod 100 gramov sacharidov denne(roky som bol pod 50!)
Ked to prezeniem, cukor mi vystupi max na 12. Inac sa dnes pohybuje cez den medzi 6 az 10.
V zrovnani s tym, co som mal pred 3 rokmi-minimum 10 a nameral som si po "zranici" az 30!. Skontroloval som si to na troch roznych cukromeroch, s roznymi papierkami. Nechcelo sa mi verit, ze nic necitim pri takej hladine. Zrejme tie reci o kolapse pri vysokom cukre neplatia tak, ako ich lekari serviruju.Pri nizkom ale maju pravdu, jeden z mojich znamych, co si picha inzulin nadherne zamdlel, cukor mal 3. Pritom dodnes nevie pre co.

A som dokazom, ze to co viaceri alternativni lekari hovoria, je pravda.
Stravou a doplnkami sa da telo regenerovat a cukrovka podstatne zlepsit, mozno i vyliecit.
Ja som ale na to prilis stary, aby som mohol dufat na kompletnu regeneraciu. Ale aspon som si to podstatne zlepsil.

RNG

Niekde som uz popisoval moj boj s cukrovkou pomocou len prirodzenych doplnkov a dietou.
Este stale pouzivam toto:
Alfa lipoicka 2x200 mg,
sylimarin 2x250 mg.
acetyl l carnitin 500 mg.
L- carnosine 2x500 mg
gymnena sylvestris 2x1.5 gramu
omega 3 oleje 5+ gramov denne
Obcas beriem aj CQ10(200-400 mg) ale len zriedka, na vspruzeni. Tak isto zmes stress-B a extrakt
V dennej diete sa znazim zostat pod 100 gramov sacharidov denne(roky som bol pod 50!)
Ked to prezeniem, cukor mi vystupi max na 12. Inac sa dnes pohybuje cez den medzi 6 az 10.
V zrovnani s tym, co som mal pred 3 rokmi-minimum 10 a nameral som si po "zranici" az 30!. Skontroloval som si to na troch roznych cukromeroch, s roznymi papierkami. Nechcelo sa mi verit, ze nic necitim pri takej hladine. Zrejme tie reci o kolapse pri vysokom cukre neplatia tak, ako ich lekari serviruju.Pri nizkom ale maju pravdu, jeden z mojich znamych, co si picha inzulin nadherne zamdlel, cukor mal 3. Pritom dodnes nevie pre co.

A som dokazom, ze to co viaceri alternativni lekari hovoria, je pravda.
Stravou a doplnkami sa da telo regenerovat a cukrovka podstatne zlepsit, mozno i vyliecit.
Ja som ale na to prilis stary, aby som mohol dufat na kompletnu regeneraciu. Ale aspon som si to podstatne zlepsil.

rené

Ahojte :-) Dávno som tu nebola, zacnelo sa mi po tejto stránke. Moje glykémie nie sú stále OK. Včera som bola na prezentácii jednej firmy a ponúkali mi na zlepšenie glykémií džús. Bol pripravený z exotických druhov ovocia. Na obale bola nasledovná hodnota - na 100ml 240kJ! V tej chvíli som bola rada, že ma v Ľubochni naučili prerátavať sacharidové jednotky.

naan

sú to výrobky najvyššej kvality, cena je primeraná kvalite ak máš záujem o nich vedieť viac, napíš svoj meil a môžem ťa oboznámiť podrobne. V tíme sú vysoko kvalifikovaní lekári, ktorí sú ochotní konzultovať používanie výrobkov na tú ktorú chorobu.

naan

dobre, občas sa pozriem na túto stráku, ak budeš mať záujem napíš.Prajem veľa úspechov s terajšími výrobkami.