chudnime spolu

lianka

nanulienka a co studujes v Brne?;o)
valentinka....veceru mam cca 2-3 hodky pred spanim a mam ju uplne normalnu,niekedy aj varenu.ovocie sa ma jest skor dopoludnia vtedy sa lahsie stravi...ale zeleninka moze byt;o)

nanulienka

No a na veceru len lahke jedla.. napr. jogurt s celozrnnym roztekom a tak...no ale teraz drzim tu dietu, takze podla nej sa snazim :)

lianka

neviem ci zle vidim-----ale 8-9 kd za 2 tyzdne?ved to musi byt obrovsky zasa do organizmu,to by som ardsej neskusala....od buduceho tyzdna zacinam sice pit kazde rano vlaznu vodu s polievkovou lyzicou jablcneho octu,ale tato dieta sa mi zda prehnana,no neviem...
vcera som si kupila taky ovocny tvaroh,bud spapam musli tycinku,kusok cokolaky,alebo tvaroh cez den-aby sa mi udrzala hladina cukru,u mna to je dolezite;o)))
salviovy caj som este enchutnala,fakt je az taky moc blee?no a nanulienka ja chudnem tak normalne,ze len zakladne zasady dodrziavama,le aj cvicit sa chystam zacat v blizkej dobe,nijaku special dietu nemam

valentinka

baby, co vlastne vlastne jedavate ako veceru,lebo ja chcem papkat len ovocie alebo zeleninu na veceru....ake mate skusenosti s jedenim v malych davka a casto???

nanulienka

no ja chodim na vysku v brne, takze tu chodim na aerobic do jedneho centra. V utorok som bola na power joge, ale to ma nebavilo, tak vcera a dnes na tom aerobicu. To ked nas ide viacej bab z intraku tak sa aj ja prinutim, inak som lenivec :)

tiňuška

ovocný tvaroh? fíha? to si kúpila alebo si si urobila? zmiešala tvaroh a ovocie.
Ach, idem si urobiť šalviový čaj, fúúúj, ten je tak nechutne horký, bleee...ale je dobrý na hrdlo

nanulienka

ja som tuto dietu skusala portal.trask.sk
No ale ja to tak myslim, ze ja ju stale drzim, len si dam kazdy den musli tycibnku a tak :) takze 3 kg tiez neni moc :) A ako chudnes lianka, ty?

lianka

matika...brrr,,,tu mam dalsi semester,potvoru;o)ja zas chemiu a chemiu a chemiu....a budem citat knihu cez vikend;o)papam teraz ovocny tvaroh,mnam ;o)no ved ano,mozno este nevie,ze ma poruchu,ta baba..ale nas sa to nastastie netyka;o)

Najčítanejšie články