od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lianka

ahojte spolubojovnicky;0)no ja som dnes dodrzala papanie tolkokrat denne kolko sa ma;0)cvicit dnes este nebudem,lebo som dost unavena zo skoly.a cajik som si nesladila medom a ani sladkost som dnes nepapala;0)takze celkom fayn;0)a vy ako?

chiiiiiiiiiii

Ahojteee..:)
Ja budcui tyzden alebo tak zacnem uzivat reduktiil 15,tak som zvedavaa..poprittom samozrejme mioenim cvicit, tak co myslite pomoze??:)
Ak nie,nasadim dietky a cvcienie chichichichi::)

evul

Zatial len 7-8 kg (boli aj prehresky, a nestihala som cvicenie), ale mala som len 2 kg nad normalnu vahu, tak vtedy to aj ide pomalsie. Teraz zacinam chodit na BOSU a planujem sa vela prechadzat :) Neviem, kolko chcem este dat dole - nechcem skoncit ako nejaka vychrtlina - mne aj priatelovi sa pacia "zenske" tvary, takze uvidim, ako to bude vyzerat... Ale predbezne to vidim este na takych 4-5 kg, podla pocitu. A tu stranku sa fakt oplati poriadne si prestudovat - bo zacinat chudnut "len tak" bez poznatkov o zdravej vyzive, to nedopada dobre...

lianka

evul..dakujeme za podporu;0)a kolko si schudla?aj sportujes?ty budes nas hnaci motor,pretoze ty uz mas cysledky;0)

evul

Huraaaa, konecne nejake normalne baby :):) Ja chudnem uz nieco cez pol roka, pomalicky, ale isto :) Cez leto som sa nejak nesnazila, tak cez semester nabieham zas. Inac - mrknutie na www.chudnutie-ako.sk, je to tam fakt super vysvetlene - aj co znamena "mensia porcia", aj to, co je treba jest a co nie...aby sme zas nejedli prilis malo, to by nebolo dobre ;) Drzim palce, nech sa nam dari :)