od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karrin

Lianka,to si musis sama urcit,kedy si das poslednu porciu dna.Podla mna je hlupost stanovit si,ze po 18:00 uz nic nedas do ust,ked si hore napriklad az do polnoci-to by sa velmi tazko dodrziavalo:).Skus napriklad dve,alebo tri hodinky pred spanim uz nic nepapat.

lianka

ahojte.qiu,karin...aj mne sa celkom darilo,co sa tyka sladkosti-zjedla som len jednu tycinku kindercokolady,ale zapila som vineou,no co uz.ale inak urcite som spapala menej toho ako obvykle;0)takze nie velmi zly zaciatok
babule,ale napiste,ze po kolkej hodine uz nejete bo ja rozmyslam stale o tom a neviem sa rozhodnut,tak inspirujte;0)prajem dobru nocku a zajtra vela elanu do dalsieho dna;0)

karrin

Ahojte,som rada,ze som si tu precitala uz tolko prispevkov.Tak ako? Prvy den mame pomalicky za sebou...Zvladame?Tak mne sa dnes podarilo dodrzat tych 5 porcii a aj pitny rezim-teda mala som aj pohyb:)-xixi.juj ale citim sa straaaaasne plna vody,uz len keby do mna niekto drgol,tak sa vylejem mam pocit:)

chi

pocuj ja nie som blba..... nikto mi nepomoze len ja sama. Uz to nie je take zle tak klidek a ja som to rozoberat nechcela ... Cau

chiiiiiiiiiii

Pocuj ale uz fakt neblbni s tym,,nechces ist ku niekomu kto by ti mohol pomoct?
To nieje sranda ktora sa len tak rozobera na fore,vazne....:(

chi

176cm a 56 kg .. pohoda Inak sa snazim stravovat zdravo- makrobioticku stravu pocas dna ked som v robote, a tak... ani chora moc nebyvam teda okrem tej bulimie

chiiiiiiiiiii

a a a kolko mas kil a kolko vazis,?
ja som sa teraz stavila ze dam dole 5 kg do troch mesiacov ale tak nejak normalne::) a mam 164 a chcem ist na 48.:)