výtok - bielozlty, zapacha

edita

Bojim sa...meskaju mi kramy a mam biely vytok, ktory aj troska zapacha...ale nesvrbi a ani nie je hrudkovity...moj priatel ma pred prstoval pred viac ako dvoma tyzdnami...poradte prosim!!!

hrrrr

Ahojte... mala som podozrenie na kvasinky a tak som zacala brat Canesten... problem je ten ze tie prejavy nie su uplne take iste ako by mali byt.. teda...mam taky hrudkovity zapachajuci vytok..bielozlty..niekedy ma tam trosku svrbi ale nic zvlastne... zacervenanie.. a boli ma brucho.. citala som, ze nemam jest veci co obsahuju kvasinky.. hmm a ktore to vlastne su?...ku gynekologovi ist nechcem ved by ma vlastne ani nemohol vysetrit kedze som este panna..co mam robit? staci pouzivat ten krem? vraj velmi dobre zabera...

hroza

sanonymka, tak naco chces potom sexovat so svojim priatelom ked nemas prehlad ani o svojom tele nieto skumat jeho, ved to je smiesne ako tie decka chcu sex a nevedia ani kde maju nato otvor, popripade tehotneju cez usta, keby si ten vytok nemala asi by sa mu jeho kamarat zodrel...

8anonymka8

mám jeden problem. stále mám výtok, je taký biely ale lezie mi to dosť na nervy... a moj chalan chce so mnou už aj niečo viac mať a bojím sa, že keď sa dostane do mojich nohavičiek a nahodou budem mať výtok, že ako zareaguje. a keď sa prstujem a vytiahnem prsty tak sú od toho výtoku. je to normalne? možem mať pohlavný styk aj tak? pls poraďte mi...

marcella

baby, typu simiik a pod.,co tak najprv skontrolovat pravopis,ze robit, nie robyt atd,neskutocne v 21.storoci,a tolko chyb v jednej vete,tak ako mame mat nejaky pokrok,ked nie je zvladnute zakladne ucivo zo ZS?

probiotika

mozes si to tam kremovat kolko budes chciet ale je to len docasne riesenie, ide aj o prisun potravin, obmedzit sladkosti... ved to tu uz RNG donekonecna vypisuje tak uz by ste mohli cosi o tom vediet..

probiotika

lenaka musim ta poopravit, totiz je skor dolezite vytvorit biologicku rovnovahu na zaklade probiotik v crevach, cize nieje az taka pravda pokial ide o tie vkladacie capiky, mozno kratkodobo pomozu ale nevyriesia cely problem, ktory pochadza prave z hrubeho creva, aspon myslim ze z toho, proste z traviaceho traktu..