výtok - bielozlty, zapacha

adaKava

vivka...a ty vies co je to zapal? Zapal su vlastne bakterie....a medzi ne patria koky, kvasinkove bakterie a dalsie druhy....ich premnozenie nam sposibi zapal....so zapalom si organizmus moze poradit,ale musia byt splnene podmienky aby sa nerozmnozovali....bakterie maju radi teplo a vlhko....

Erika56890

Ahojte, chcela by som poradit...zacala som mat vodovy vytok a trosku mi zcitlivel klitoris..nie je to ale prijemny pocit, prave naopak...moze mi niekto poradit?

vivka

vytok bez svrbenia nemusi byt mykoza ani kvasinkove ochorenie!!ak je vytok bez bolesti a svrbenia ci zcervenania moze ist o zapal a to ti nepomozu lieky ktore su volnopredajne!musis to vyliecit antibiotikami!!inac to neide a neliecenim to moze mat aj poskodenie organov..radsej vyhladaj gynekologa.neboj sa vysetrenia je to v pohode..urcite to nie mykoza preto neber tie lieky..u mykozy ide o zltkasty skor tvarohovity vytok a o svrbenie.na to je canesten krem ajtak by som odporucila radsej lactovag cipky s canestenom ale len pri mykoze..mam to odskusane

livuska123

ahojte,mám jedenásť a podľa všetkého mám výtok,nič ma neboli ani neštípe,vždy keď si dám čisté spodné prádlo a pár hodin alebo minút cítim že tam je niečo mokré,a potom sa pozriem a vidím že je to výtok.Raz ho mám žltý a raz biely.Prosím pomôžte mi ako sa toho zbaviť.

jina332

Ahoj mam.....vytok ..biely..a mam ..12a este ..som ..nemala ..menstruaciu ..co..s tym ..mam ..robit ..doktorka ..myposlala..k gynekologovi