Introvert

Príspevok v téme: Introvert
tom

Ahoj,
chcem sa Vás spýtať aký máte názor na introvertov. Poznáte nejakého? ako s ním vychádzate? Keď už takýto človek nenarozpráva stáva sa z neho niekto "menejcenný"? Nik sa s ním nerozpráva, lebo on sám je tichý. Ale taktiež je to človek, ktorý má bohatý citový život, síce nedáva niektoré ( skoro žiadne ) veci najavo, ale predsa je v podstate taký ako ostatní. Máte podobného priateľa? Stránite sa stretnutiami s podobnými ľuďmi?

samotar

Ja som tiez introvert a to sa so mnou vezie cely zivot ako bremeno,ktoreho sa uz nezbavim,pretoze to tak mame dane geneticky od narodenia.Vzdy,ked som bol v nejakej spolocnosti,dali mi pocitit,ze som ticho,bud vysmesnymi poznamkami alebo inak,mal som pocit,ze sa so mnou nudia a len ma trpia vo svojej blizkosti.Mal som priatelku,ktora ma nechala aj preto,ze som bol tichy a ona chcela niekoho zabavneho a komunikativneho.
Myslim,ze z tohto hladiska to maju introverti v zivote ovela tazsie,ze ich okolie malo toleruje,vecsina ludi chce okolo seba zhovorcivych,usmievavych a zabavnych ludi a nie uzavretych samotararov zijucich vo svojom vlastnom vnutornom svete.Je to moja skusenost,mozno ze ini maju lepsie skusenosti.

jiji

ja si o sebe myslim, ze som introvert. Rada sa porozpravam, spoznam milych ludi, ale oddychovat viem najlepsie sama. A tiez nie som ten typ co rozprava o vsetkych svojich pocitoch s inymi..radsej si ich necham pre seba. Ale zase ked raz budem mat manzela, chcem mu hovorit vsetko..

dada

nooooooooooooo... ja mam takeho manzela a poviem Ti, ze je to hrozne a mam pocit, ze horsie a horsie... sme spolu uz 21 rokov, z toho uz 15 rokov ak nie viac sme iba spolubyvajuci a respektujeme sa navzajom, co sa tyka jeho komunikacie, je rad ked nemusi a ja??? ja sa uz ani nesnazim, iba par nevyhnutnych veci preberime, co sa tyka citov,nikdy mi nic nepovedal co citi...