ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

robo:)))))

SHAKTI... parada, len tak dalej, drzim ti palce... ked budes mat tych 80% percent mozeme dat kavua a jeden druhemu nadavat aki sme boli sprosti:)
Najhorsie na tom je prave to ze ti zivot preklzne medzi prstami. A vlastne zbytocne. Miesto toho aby si si ho uzival sa len trapis. A hlavne nikto nestoji za to aby nam kazil zivot. Ozaj ako dlho si s nim bola?

SHAKTI

robo nefrajeruj dobre? ze mas lepsie cisielko :-DD no a co ked iba 2?? :-D aj ja raz budem mat 7!pch :-D
ale inak presne ako si napisal,tie dva mesiace si vobec ani nepamatam,akoby som nezila..s hrozou som zistila kolko casu ubehlo,premarneneho casu..bolestou..
ale som dobraaaa! po 2 mesiacoch da sa povedat tak 60% percent? :-DD

jaja

ked nema tie svoje manie...ale ma ich a neberie lieky a je to jej rozhodnutie...keby ta milovala,je s tebou..stale plati to iste.,.a vekovy rozdiel ak vam nevadi,tak ok,podla mna nic na tom nie je.drz sa a netrap sa velmi,podla mna ti za to nestoji...a baab je neurekom na zemi=D

vitamins

Ja mam 24 a ona 35,viemje to asi velky vekovy rozdiel,ale ked nema tie svoje manie tak je vsetko dobre,rozumieme si a vsetko je fajn.

robo:)))))

SHAKTI... fuuu ty len 2 mesiace... no u mna to v tom obdobi len zacalo. Dva mesiace som bol uplne v pohode a potom jeden jediny telefonat vo mne vyvolal toto vsetko. Ani neviem preco, asi sme to nejako privolali, prisiel mi od nej mail. Po 3 mesiacoch totalnej ignoracie. Ze ako sa mam. Hm... myslim ze riesenie je jasne... nereagovat... Co zo vsetkeho najviac neznasam su tie zdvorilostne otazky ako sa mam ked to toho druheho cloveka vlastne ani nezaujima... VITAMINS ver mi, prejde to, chce to vela sily na zaciatku, hlavne, ale prejde to. Mna priatelku tiez vsetko pripominalo, nemohol som pocuvat radio v aute, kazdy naznak pesnicky o laske ma nicil. Vtedy mi pomahal Marilyn Manson, pocul som ho snad 1000 krat. To ze ti ju vsetko pripomina je uplne normalne. Ja ked som videl bordovu fabiu aku mala ona, len som nakukal ci v nej nesedi. Ber to s trochou nadhladu, vsetko zle je na nieco dobre, kazdy sa stale ucime. A urcite si z tohto vstahu zoberies ponaucenie aj ty a v buducnosti sa chyb vyvarujes.

jaja

a kolko mate rokov?viesco..ja si myslim,ze ona je pod vplyvom tej choroby,preto sama viem ako je vnimany zivot ked vidis ocami depresie...a normalne ako.vtedy clovek vnima veci ovela citlivejsie...s tym skusanim,no veru nic moc...take nieco naozaj nie je ok...keby brala tabletky vtedy by videla svet normalne a nie takto...urcite sa nezrdziavaj v tom vztahu,inak budes len trpiet....chod dalej a neobzeraj sa.ale to,ze neberie tabletky je naozaj obrovskaaa chyba,vysvetlili jej,ze cely jej problem je na biologickej baze?...tj su to chemicke zmeny v organizme...

vitamins

V pondelok vecer sme sa udobrili a ze pojdeme von. Isli sme do obchodu a ona,ze ma pocka v aute-vzdy chodila vsade somnou. Vratil som sa z obchodu a ona,ze koho som mal v aute a je ze nikoho. Ona tam nasla daake rysave vlasy a bolo zle. Ano boli tam tie vlasy,ale neviem odkial. No a ta jej kamoska je rysava. Auto som mal cele povysavane,upratane a myslim si,ye ona tam musela dat tie vlasy. Uz predtym mi robila taketo veci,vraj ma skusa. No a ja som vybuchol,vsetko som jej vykrical a dal som jej po puse. Strasne ma to mrzi.