ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

vitamins

Celi cas mi tvrdila,ze ma nikdy nikomu neda,ze ma nikdy neopusti,ze som jej vsetucko.....tak ako sa takto moze chovat. Dokaze byt veelmi zlatuck a tak velmi chcem aby bola taka stale. Viete,ona by mala papat daake lieky na naladovost,ale neuziva ich a tak to vyzera. Ona je pre mna cely moj zivot. Nikdy som ziadnu nelubil tak ako ju.

SHAKTI

cau robo :-)))
tak to blahozelam,kolko od rozchodu??
lebo ja mam este daleko k 80%,v podstate vy chlapi asi rychlejsie sa z toho dostanete,lebo zeny si obvykle potom robia vycitky atd.
bohuzial tu plati stare zname-ze cas vylieci vsetky rany..s odstupom casu a ked emocie trosku uz vychladnu sa na to clovek pozera uplne inak,ale zabijat sa koli tomu je blbost...nevydarene vztahy nas len posuvaju k tomu pravemu vztahu..

robo:)))))

Cau SHAKTI, jasne, ja nehovorim ze som uplne v pohode, urcite to este potrva, ale to co som prezival vtedy sa neda zrovnat s dnesnym stavom. Proste veci sa dostavaju do normalu. Ano, nedokazem mat este normalny vstah, ale uz sa netrapim ako pred tym. Zacal som znova normalne fungovat, bolo to tazke, ale na 80% je to za mnou.

SHAKTI

vyborne robo,ale ani ty nechodis este s otvorenymi ocami,to chvilku trva..
vitamins..neviem,ale ja som zvedava co na mna v zivote este caka,keby som sa vrazdila za kazdeho chlapa ..uf :-DD
a odpovedz si na otazku,ci ona za takuto obet vazne stoji??myslim,ze nie..
pokracujte chlapci :-)

robo:)))))

Pocuj vitamins... to je blbost, ja som bol na tom uplne rovnako ver mi. Precitaj si temu od lebowski999 tu som zakladal ja. A poviem ti je to uz v pohode. Ja som tiez nevidel v nicom zmysel. Hold to je zlomene srdce, niesi ani prvy ani posledny. Niekomu sa to stane aj viac krat za zivot. lilith ma absolutnu pravdu, je to len zenska. Zenskych chodi po svete strasne vela a strasne vela chce niekoho mat a nemoze. Staci len chodit s otvorenymi ocami.

lilith

Na celom svete sa denno denne rozchádzajú ludia,a sú ludia čo majú ovela ale ovela väčšie problémy a starosti ako ty,kde im ide doslova o život,a bojujú,smrťou človeka nič nekončí,teraz sa trápiš ty,ale čo by bolo potom? vieš kolkým ludom by si tým ublížil??

lilith

No tak to ale nie je riešenie,takto to riešia iba slabosi,a ja verím že ty taký niesi,a dostaneš sa z toho..

vitamins

Nic nedokazem bez nej,nedokazem sa sustredit v robote,nejem,nespim,vsetci vidia.ze sa trapim a nedokazu mi pomoct. Viem,ze najviac trpia moji najblizsi,ale nic s tym nedokazem spravit. Toto vidim ako jedine riesenie.

lilith

hej hej vitamnis,poriadne sa zamysli....vziat si život že sa na teba vykašlala neaká ženská??? a ver tomu,že dokážeš bez nej žit....a ona asi nebola tá pravá pre teba.

vitamins

Robo ja som uz uplne psychycky na dne,uz nevladzem. Neviem co sa somnou deje ale uz nevidim ine vychodisko. Nejlepsie bude ked zmyznem s tohoto .... sveta. Nenavidim svoj....zivot. Nadovsetko na svete ju milujem a nedokazem bez nej zit a ani nechcem. NEVIEM CO MAM UZ ROBIT.