ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

jaja

ale ona by ich naozaj mala uzivat ak ma maniodepresivnu poruchu...inak nevie ovladat svoje konanie,petoze raz je uuuplne extremne plna energie a raz v depresii...a potom sa tak sprava aj k svojim blizkym a mozno nevedome im ublizuje...presne tak vitamins,ak by ta milovala neopustila by ta a bola by s tebou...a laska je naozaj krasna len ked je opatovana...inak je to strata casu...a bolest v srdci...

SHAKTI

ide vam to skvele ani nemam co dodat! dievcata su uplne skvele a robo tiez
:-)vitamins,ked toto mne vtedy niekto hovoril,najradsej by som ho,tak ako ty aj ja som si dookola omielala to svoje a hoc mi velmi ublizil asi by som mu odpustila aj vrazdu..ale casom pochopis..
presne ako napisal robo,uz by sme do toho spat nesli prave koli tej bolesti co sme si prezili-dva krat do tej istej rieky nevstupis!
wow tak ty si uz dobri robo 7mes.ja len 2mesiace..
myslela som to skor tak,ze babule sa po rozchode dost znizi sebavedomie,ale zrejme asi aj u chlapov da zabrat muzske ego po niecom takom..teda neviem,nie som chlap,ale je zaujimave sledovat ako to prezivaju chlapi-pohlad z druhej strany..
vitamins..keby ta tak strasne milovala neublizila by ti a bola by s tebou!
ty by si sa mal na nu nasrat a to poriadne a nie seba lutovat a ju obhajovat..
lilith 14:04 dalsia spolocna crta :-)
ved hej,teraz sa mi trosku aj zaludok obracia,ked si na to spomeniem na tie keci..a potom bum a bolo po obrovskej laske :-)

vitamins

Nepripust si,ze by musela papat lieciky. Chvilu ich brala,ale prestala. Vraj to zvladne a ze nie je chyba v nej,ale vo mne.V utorok mi volala,ze naco som povedal mame nech jej zavola. Hned som volal domov a mama mi povedala,ze jej nevolala. Stale si vymysla a ublizuje nevedome ludom ktorym na nej zalezi a maju ju radi.

vitamins

Preco by som to ja nemal zvladnut. Vsade kam chodim,vsade ju vidim. Chodili sme spolu uplne vsade. Stale musim na nu mysliet.

jaja

a vitamins...ties som byvala taka,ze ludom som rada pomahala a pomaham doteraz,ale ked chceli mne pomoct,tak som to odmietala,radsej som to dusila v sebe,nechcela som ich tym zatazovat...ale to je chyba,pretoze priatelia su na to...

lilith

ano,malo by to byt tak,ale niekedy aj ked miluješ ubližuješ takto podvedome,ale to už nie je o láske,láska by nemala a ani nieje taká

jaja

vitamins nezufaj...vsetko prejde..to je ta najpravdivejsia pravda na svete...a pride nieco nove,vsetci ti tu hovoria to iste,ale ty musis precitit tu bolest vo svojom srdci a ty sam sa rozhodnut zacat odznova...inak zdravim=Dvitamins..a preco neberie liciky ked trpi maniodepresiou?