ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

vitamins

ja viem,ale potom naco mi cely cas tvrdila tie veci,ze ma nikdy neopusti...........NACO? Ked som bol daaky cas prec,pisala mi,ze nech sa jej uz vratim a vsetko bude dobre. Som tu a je to este hosie. Bol som doma prve dva tyzdne a uz sme sa pohadali.

vitamins

lilith,presne to som jej povedal,ze je ako male babo,ze ma sice roky,ale niekedy sa sprava ako babo a ona mi povedala,ze ja som jej take babo. Ja stale verim,ze by to dolo vsetko super,KEBY,papala lieky a isla lekarovi. Povedal som jej,ze nech tam ide aj koli mne a ze mozme tam ist spolu,ale ona ze-potooom.

lilith

ved práve to "ked",ale zamysli sa,chceš stále dookola toto znášat?teraz máš len 24,si ešte mladý....a myslím si že neskor by ta život s nou a s jej manierami unavoval...Na to že je to už zrelá žena,správa sa dost nezodpovedne,až by som povedala ako malé dieta

vitamins

Mozno si to vsetko uvedomi uz ked bude neskoro,ak si to vobec niekedy uvedomi ze ublizuje svojim najblizsim. Ano,je odomna starsia o 11 rokov,ale ked nema tie svoje manie vsetko je super.

vitamins

jeden cas papala tie liciky,ale vysadila ich,ze to zvladne aj bez nich. Chvilocku to bolo dobre,ale len chvilu. Nedavno ked som jej povedal,ze by ich mala papat,povedala mi,ze bere antikoncepcie a este daake lieky a ze nechce tolko liekou papat. Ze potom si ich zneva nasadi.

vitamins

presne tak,ona velmi dobre vie,ze ju nadovsetko na svete lubim a vie,ze keby mi ona teraz zavolala tak pridem. Ona to vie.