ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

vitamins

no dobre teda. Mne trosku pomohlo,ze sa mozem s niekym podelit o svoje problemi a pozeram sa na to uz trosku inak. Niektore veci som tak nevnimal. Stale musim na nu mysliet. Aj teraz som isiel domov a ona neni doma,viem to a tak strasne sa o nu bojim. Dakujem vam vsetkym. Ste velmi zlati.

SHAKTI

tak dlho kym som sa nedozvedela pravy hnusny dovod preco to vlastne spravil...a vtedy som sa nasrala...zbytocne sa trapila..az potom som to vsetko pochopila a dodnes mi je z toho zle a este hodne dlho aj bude..clovek s clovekom moze zit neviem ako dlho a nakoniec zisti,ze ho vobec nepoznal..

vitamins

Som zufali,stale ju lubim.Ale napisala mi,ze sa o nu nemusim bat,ale bojim sa. Ked ste s niekym dennodene,vsetko o nom viete a zrazu neviete co je s nim tak je myslim si normalne,ze sa onho bojis.

SHAKTI

Presne tak ako hovori lilith!
UZ PREBOHA NEROB NIC!!! Spravas sa ako posadnuty,lebo si zufaly-ja to chapem,ale nechapu to ti druhi !!
Tvoje zufale prejavy,vypisovanie,hladanie cesty k nej,vyvolavaju pravy opak a obtazuju. Uz musis pochopit ze je koniec a vzdat sa!
Nechce to,jednoducho to nechce!! Vies ako to strasne dlho trvalo mne,kym som to pochopila? Nechapala som,preco,po tom vsetkom,zrazu taky zlom,ten clovek sa otocil o 180 stupnov,ani ty to nechapes! Ale pokial ten druhy nechce,nezmozes nic ,mozes sa aj roztrhnut,mozes jej cele dni a noci skuvinat pri dverach.. tomu cloveku sa iba viac a viac zhnusujes...
bohuzial...

vitamins

Uz som to nevidzal,musel som jej aspon napisat smsku,ale ignoruje ma,neodpisala mi. Pisal som aj jej kamoske a ona robi to iste. Co mam robit?

lilith

Láska je podla mna o niečom inom.Pozri ja som prešla cez rozvod,kopec rozchodov,a som tu ,žijem,teraz mám úžasného manžela,a vážim si všetko čo teraz mám. Človeka ktorého milujeme,by sme si mali vážit,a z tvojo písania,sa mi zdá,že ona si vobec neváži to čo má.