ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

vitamins

Nie ze nemam sa s kym o tom porozpravat,ale radsej to dusim v sebe. Vsetci vidia,ze sa nieco deje,ze sa trapim,ale nechcem ich zatazovat. Kazdy ma svoje problemi. Dakujem vam,ze ste teraz tu. DAKUJEM

vitamins

Niekedy som si myslel,ze sa somnou iba hra a vyplnuje si volny cas. Niekedy som nevedel na com som. Ved ked niekoho lubis tak mu neublizujes.

robo:)))))

Vidis, ja som s nou bol 18 mesiacov. Vlastne moj jediny vazny vstah. Co je to za dobu. Ked sa na niekoho spoliehas 10 rokov, to je potom rana. Jednoducho uz si vtedy ani nepamatas ake to bolo byt bez nej. A co potom rozchody po 20 - 30 rocnych manzelstvach. A ti ludia to zvladli, tak preco by si to nemal zvladnut ty?

lilith

Takže vitamins,začni sa usmievat,na seba,a jednoducho a prosto dalej žit,pre niečo na tomto svete sme....a určite aj pre niekoho...

vitamins

Boli sme spolu 14 mesiacov a stala pri mne ked som to najviac potreboval. Robil som hluposti a doplatil som na to. Celi cas co sme nemohli byt spolu ma velmi podporovala a moc to pre mna znamenalo.

robo:)))))

Vitamins... Shakti ma pravdu. Takychto reci sa napocuvas este v zivote tak strasne vela. Ja som to tiez pocuval, a ako to dopadlo? Veci sa menia, mozes si byt isty ako nikto na svete a v zrazu sa vsetko obrati. Ked ti to vravela, urcite to tak citila, ale jednoducho ludia a pocity sa menia ako zivot sam. To jednoducho patri k zivotu.

lilith

Presne tak,ja som to počúvala tiež,a potom mi zničoho nič zlomil srdce,a dodnes neviem prečo....proste nedal mi žiadne vysvetlenie

robo:)))))

No je to uz 7 mesiacov. Ono stale pre mna vela znamena, ale uz by som do toho nesiel. Uz len kvoli tomu ze som trpel ako pes. Proste jedine co teraz chcem je zabudnut, aby sa mi stala lahostajnou. A na to potrebujem tych 20%. Nepovedal by som ze mi sa z toho dostavame rychlejsie, myslim ze je to indivitualne. Dosta zalezi ci mas v tom zlom obdobi okolo seba spravnych ludi, alebo niekoho noveho. Ja som mal zo zaciatku problem sa s niekym porozpravat. Najhorsie je to dusit v sebe. Odstupom casu si vazne clovek uvedomi ze mu to nestalo za tie stresy. Ja akurat lutujem ze pol roka mi ubehlo strasne rychlo, skoro si ho nepamatam, tak som bol zahladeny do svojej bolesti. Ludia su na tom ovela horsie ako ti co niekoho stratili. Kolko ludi nemalo ani tu moznost spoznat eke je to milovat. Ja som vdacny za tu skusenost, vela ma naucila. Ukazala mi chyby, ktore uz nikdy nespravim.