ROZCHOD

Príspevok v téme: ROZCHOD
vitamins

s priatelkou sme sa vcera rozisli uz asi X krat. Teraz pre zmenu koli jej meninam. Bolo mi doobeda zle a nebol som s nom. Isiel som jej kupit darcek a ze vecer jej ho dam,ale ona si mysli,ze som ju oklamal a nic mi nebolo. Nechce ma ani vidiet,nezdviha mi telefon,nereaguje na sms..... Vraj za vsetko mozem ja,ale ona trpi maniodepresiou a vidi vzdz chybu vo mne.Neviem co mam robit. Mam ju nehat tak a prejde ju to. MOOOOOC mi na nej zalezi a nechcem ju stratit.

vitamins

lilith ona ked nema tie svoje maniodepresivne stavy tak je velmi zlatucka,milucka...no proste anjelik. Preto chcem aby papala tie lieciky co ma a vsetko by bolo MOZNO kepsie. A ja verim,ze bolo.

lilith

Tak práve preto,nehaj ju...bud si spomenie alebo nie,lebo ked sa jej budeš stále ozývat,bude si tebou istá,skús to teraz nehat tak

vitamins

Vies prezili sme spolu vela pekneho aj zleho a stala pri mne,ked som ju najviac potreboval. Moc to pre mna znamena. Ona si ale len spomenie na to zle co sa odohralo v nasom vztahu. Myslim si,ze keby si spomenula na to pekne,mozno by to zatienilo to skarede.

lilith

Na lásku treba dvoch,len jeden nestačí...a myslím si že ty si nezaslúžiš to aby ti niekto ubližoval.Uvidíš dostaneš sa z toho,len to chce čas,vela času,a uvidíš raz stretneš tú,ktorá si ta bude vážit,a milovat ta.

vitamins

lilith ja viem,ale tak veeeelmi by som to chcel dat dokopy. Neviem si to bez nej predstavit. Vela krat sme sa pohadali a rozisli,ale teraz citim,ze je uplne stracam. Lilith dakujem Ti,ze si tu.

vitamins

Prave toho sa bolim,ze ma odmietne. Zle je aj to,ze byvame kusocek od seba a mam to k nej len na skok. Vidim jej do okien..... Keby som jej napisal,ze ako sa mi ma,bolo by to dotierave? Nechcem byt dotieravi,ale nezvladam to bez nej. Asi nie som dost silny.

lilith

Či by si niečo pokazil? Nemáš síce čo stratit,ale riskoval by si dalšie odmietnutie,a to by ta bud posilnilo alebo opät položilo.

vitamins

Myslim si,za ut to nevydrzim,tak veeelmi by som ju chcel pocut a vediet ci je v poriadku. V noci som sa zobudil a pozeral som si nase fotky,cital som si vsetky listy....a tak mooooc som jej chcel napisat smsku. Pokazil by som tym nieco,keby som sa jej ozval?

SHAKTI

fajn tak o nejakych 5mesiacov,ak nebudem lepsia ako ty a nebude mi to trvat kratsie mozme dat tu kavu :-))a mozme si aj ponadavat :-))aj ked to si uz asi aj teraz,ale sami sebe,verim ze navzajom to bude vacsia sranda :-DDD
kratko,nie tak dlho ako ty,myslela som si,ze je iny ako ostatni muzi,ze je presne taky ako chcem,mylila som sa..
urobila som aj ja chyby,hlavne jednu, ale to v zivote nepochopi preco a vlastne je to jedno,ked to nepochopil a nedokazal to co ja,milovat aj s chybami...mozno to raz pochopi alebo najde svoj sen,mne je to uz jedno..ked ti niekto dokaze tak ublizit,nestoji za to,nestoji za to aby si ho miloval-to je aj pre vitamins..ver mi..clovek iba vtedy naozaj miluje,ak miluje cloveka takeho aky je a prave preto aky je..nehlada na nom chyby,nepoukazuje na ne,nesnazi sa ho zmenit,lebo potom nemiluje toho cloveka,ale svoju predstavu na ktoru sa snazi toho cloveka prerobit a to nie je laska..
to si pekne napisal- Nikto nestoji za to aby nam kazil zivot! Hlavne je teda na nas aby sme to nikomu nedovolili ani z lasky nie!
vitamins v takomto vztahu by si sa iba trapil,pokial neberie lieky,ak by ich brala dokazala by viac menej fungovat normalne,ale to by musela chciet ona..
tot asi vse..