Piercing v jazyku

cr-y-s-t-al

Ludia pomoooc,zajtra si idem dať piercing do jazyka bo budem mimo domu 5 dni a nexcem aby mi to fotrovci zistli...stiha sa to vyliečit??...všimnu si po 5 dnox šušlanie...píšte mi prosííííím čo mam jesť a ako sa mam o to starať!!Pište teraz!!:))

matya

existuju aj gulicky z umelej hmoty...tymi si mozte klopkat o zuby a nic sa vam nestane...aj ja mam take gulicky a zuby mam uplne v poriadku.Vidim,ze niektory este take nieco v zivote nevideli...no co uz :-))

matya

Vtedy to neboli...az potom...tazko budes vediet jest a budes mat asi tyzden opuchnuty jazyk.nebezpecne je to len v tom pripade,ak si to das robit na pochybnom mieste,alebo si to nebudes cistit.inak je to v pohode a da sa to vydrzat :-))

poliewoocka

Co ma chudost s piercingom?Noo...tak par dni to budes mat opuchnute a budes na kasickach a poliewoockach:D
ale v jazyku sa hoji najlepsie a najrychlejsie,lebo sliny su antisepticke...aaa nebli to az tak...by som povedala,ze vobec.

emo_kiss69

chcela by som si dat pircing do jazyka len neviem ci ma to nebude boliet pretoze som veelmi chuda ??? dakujem, za odpoed

Petqo

heh no prve dnisom aj ja citil chut cinky :D ale potom bolo v pohode :D horsia bola chut tych gumenych rukavic :D fuuuuj :D a to so zubami je pravda :D ja som is kvoli tomu dal bioplastz :D a teraz sii s im bucham o zuby takmer stale :D

letty

ci sa mozu zaseknut ..to pochybujem ale moj kamarat mal frajerku co si to dala spravit...a potom ked sa boskavali citil chut tej nausnice....a to nebolo moc prjemne

robo357

cawt lidicky ja mam piercing v jazyku.moj nazor na to ze sa stym obyjaju zuby je taky ze ak je niekto sialeny a stale si bude s nim klopkat po zuboch tak sa mu dokazy sklovina ale ak je niekto normal tak mi to mohlo byt bezpecne na takych 95%.ale nechcem sa do toho motat ak ti to zubarka povedala ja som iba clovek ktori sa nevyzna do zubov ale to bol yba moj nazor. cawte robo357

bbb

ajoj, tak nechcem ta odradzat, ked ma chalan tiez,,nemozte sa zaseknut :) mala som v jazyku piercing 7 rokov,, ale moj zubar ma velmi prosil nech si ho dam dole,ze mi to obija zuby, a zubnu sklovinu, a ja ze si dam umelohmotnu gulicku,,on ze to robi aj tak,,mala som totiz nejaku dobu umelohmotnu,,ale nechcem ta od toho odradzat sak kazdeho vec to je,,ja ti len pisem moju skusenost..ak si teda das,,aspon si nedaj kovovu gulicku :)) papa