Piercing v jazyku

S1M

Zuzuska
Musis si po kazdom jedle umyvat zuby a prejst si kefkou aj po jazyku. A nic mliecne. Opuchnuty bude cca tyzden. Hlavne dezinfikovat! A jest mozes vsetko co pozujes.

zuzuska

lenushqa.- ja som si ho dala pred dvomi dnami potajomky a vobec my to este rodicia nevideli treba sa nebat..mna to stalo 33 eur.. sak uviidiiis hlavne sa neboj ..!!

Zuzuska

Ahojte ja som sa chcela opytat ze mam uz piersing 2 dni a staleopuchnuty apri tom pomaly nic nejem a este ho mam aj biely strasne vadi to ?? :( bojim sa a co by som mala jest ?? Dakujem ....

asdf1

nechápem vás dievčatá a lutujem,ste mladučké a potrebujete ten piercing?Načo je to dobré?Myslím,že dievča môže zaujať niečím iným ako prepichnutým jazykom.Ozdobiť sa dajú ušká krk,načo zasahovať ešte do ústnej dutiny?Nehnevajte sa,ale ked budete mat o pár rokov viac,budete uvažovať nad tým,aké ste boli a načo to bolo dobré.Tie peniaze môžete využiť aj lepšie.Veď dievčatá majú toľko toho na výber.Porozmýšľajte nad tým.

lenushqa

Awojte vsetky co mate piers v jazyku..ja si ho tiez uz chcem dat strasne dlho ale sa bojim ze mi na to pridu fotrovci (oco povedal ze ma zavezie na chirurgiu ak si ho dam) :(( taq ja uz fakt nwm..uz budem mat o mesiac 18 a aj tak ho nemozem mat..co mam robit?
Rozhodla som sa ze to risknem..snad mi na to nepridu..uvidim ako sa mi to bude hojit..kludne obetujem tie peniaze za vyskusanie ale chcem si to dat spravit v nejakom dobrom studiu v Ba..a kolko to asi stoji komplet aj so sperkom? poradte dakujem :)

lucinôčka :)

mám pearcin v jazyku uz mesiac a prepichnutie vôbec nebolelo.... trošku mi to napuchlo ale nebolo to v mojom prípade nič hrozné... jesť sa m dalo všetko len sa bolo treba trošku posnažit :) hned prvy den som jedla rezen :D trvalo mi to síce 3 hodiny ale najedla som sa :) najlepšie na dezinfekciu je umývať si zuby 2x do dňa a používať ústnu vodu :)..ak ste chorý alebo užívate anntibiotika a dáte si pearcing.. tak s avám to omnoho rýchlejšie zahojí... men zahojenie trvalo 4 dni ale je to individuálne :)

matQa

a bolí to alebo nie lebo niekto hovoirí že áno a niekto že nie....a chcem si dať prepichnúť jazyk ale mam z toho celkom strach...prepichnúť dsi to dám určite len chcem vedieť na čo sa mám pripraviť...