Piercing v jazyku

beuskaa

lettynka:DD...no supeer...ako aj my tu mame nejake tie obchody ae bohwieako sa mi tu tie piercingy nepacia....a keby skusala si si uz wyberat piercing??ako dlho trwy kym zarastie dierka??:D

69bosorka

ahojte, mam piercing v jazyku asi 3 mesiace a uplne bez problemov, ale teraz som si kupila novy piercing - s plastovymi gulickami, ale su vacsie ako tie co som mala do teraz a nejako pri jedeni som si natrhla jazyk - teraz to vyzera ako keby mi isla odpadnut cast z jazyka okolo dierky. co s tym mam robit? nechat to zarast? a pomoze ak si na par dni vyberiem piercing uplne, nezarastie mi dierka??? prosim pomozte, lebo fakt neviem co s tym.. inak jazyk ma neboli,ale vyzera to nepekne a ked vam trci kusok jazyka, neni to nic prijemne.. :(

Lettynka

Beuskaa..sama som si ju menila..to neni tazke;-)..ale w oboci a s dlhymi nechtami menit piercing je makacka..to som robila kliestami;-)..piercingy si kupujemu nas w nr.je tu jeden fajny punk-rockowo-gothicky obchod a je tam welky wyber za perfektne ceny..a do jazyka si kupujem uz len gulicky,nie cely piercing..stoja tak kol 2 eury:-D.

beuskaa

lettynka...a tu tycku si si bola dat wymenit w studiu alebo si si ju sama wymenila??:D....a kupujes si piercingy cez internet alebo nie??:D

Lettynka

Beuskaa..newidim ziadne zmeny na zuboch..ked sa mi jazyk zahojil a odpuchol tak som si kupila kratku tycku a nosim plastowe gulicky aby sa mi neudieral o sklowinu..btw potom kym si zwyknes tak dawaj pozor ked budes papat aby si si nezahryzla aj do gulicky..to je auu;-)..pripadne aby si gulicku nezhltla..;-)..

beuskaa

lettynka...no wed jasnee...fuuuha..tak ty mas toho dost na sebe:DDa ten piercing w jazyku ti nijako neposkodil zuby??nemams s nimi problemy??lebo ja si dost potrpim na moje zuby....ae strasne sa mi paci piercing w jazyku..:D:D:D

lettynka

beuskaa...hej myslim ze si zvyknu..moj otec si tiez zvykol a to je zo starej skoly:-d..vies co..ja mam piercing v nose,jazyku,oboci a pupku a tetovanie na nohe na clenku a nejak neriesim ci sa to niekomu paci alebo nie..mne sa to paci a ked sa niekomu nie tak nech sa nekuka:-d..vacsina tvrdi ze sa mi to hodi..som proste taky kontroverzny typ..takze ak sa to paci tebe tak maj na haku co si mylsia ostatni..:-DDD

piercing

Cawes je to v pohode ako pisala lettynka neboli to noo mna to vobec...pri jedeni to bolelo ale za tyzden som mal pokoj... nechal som si ten co mi dal neskracoval som hehe...

beuskaa

lettynka...myslis ze si zwyknu??no newem noo...a twoje okolie ako reaguje na to ze mas piercing??paci sa to twojim kamosom??:D

lettynka

beuskaa...podla mna aj ked ti na to pridu tak si ho nevyberaj..oni si zvyknu:-D...a boli to az potom...mna osobne ten prepich az tak nebolel....