Piercing v jazyku

bea1235

vcera som si bola dat pierc aj s kamoskou do jazyka.. v pohodde.. tie rozpravocky co rozpravaju ludia ze je to najhrubsi sval a ze to bude boliet su klamstvom :) .. je to uplne rychle a uplne v pohode.. telo mi nato reaguje dobre.. no kamoska je na tom horsie.. asi to vyberie.. ale inac super :-*

biopich

zuvka mozno ti to zafarbila ta oralna voda s ktorou si cistis usta ...ja som mala taku tmavu a zanechavala povlak...

CicuShqa

Awojte, neviete kolko stoji v Aidyl studiu na obchodnej piercing do jazyka? komplet s nausnicou a prepichom?? a kolko asi ta vodicka na cistenie? bol si to tam niekto dat urobit? dakujem...

zuvka3

čawko :) od stredy mam pierc a dnes som si všimla že pri piercingu na jazyku mam daqy čierny povlak aj napriek tomu že si po každom jedle bud umyvam alebo dezinfikujem usta.neviete niekto prosíím čo to može byt??

pppppp

Valééria: ked mas tak malo rokov v ziadnom pripade si piercing do jazyka nedavaj. ked budes starisa moze ti uplne ochrnut. a v piercingovom studiu ti piercing nespravia pokial nemas 18 rokov

jjjjjjjj

linda11: je to normalne. vyplachuj si po kazdom jedle a po kazdom piti usta ustnou vodou, a k tomu si mozes tak 2x za den trieknut na prepichnute miesto JOX (kupis v lekarni)

linda11

ahojte,chcem sa spytat,že pred niekolkými dnami som si dala prepuchnut jazyk a pri piercingu to mam napuchnute a tvrdé,asi to mam zapálene.čo mam robit??:(