Piercing v jazyku

Valééria

Ahojte já by som sa chcela opýtať, že keď si chcem dať piercing a rodičia mi o tom nevedia tak mi to v tom salóne neurobia bez rodičov ? nemám ešte ani 15 tak preto sa pýtam a ešte by som sa chcela opýtať, že aká veľká je pravdepodobnosť že mi nato telo dobre nezareaguje ? Ďakujem

zuzuska

ahojte pocujte ja mam piersing asi neceli mesiac a stale ho mam okolo piersinga tvrdy.. a moja kamoska uz ma mekky cely jazyk neviete preco?? :(( dakujem...

nikuškáá

maaam skusenost .. mam pirsing v jazyku uz 2 roky..a je to uplnee beupecnee .. :)a nezaseknees sa s chlanom ktory bude mat piercing ties .. ja som mala takeeho chalanaa ..a pochvaloval si ze je to dobree ..a ja som si pochvaaalovla tiees .. takezee e to uplnnee v pohhodke .. .:)som radaa ze som si to dalaa .. a teraz mam v obocii ae nedala by som si to uz je to otraawa .. :( bo fuurt si musim hnis vytlaacat ..a v jazyku som nemusela .. no co uz .. takzee ak si chcee daat niekttoo taq mouze beez probleemov je to uplnee bezpeecne .. :) taaq ahoojtee .. :)a keby dacoo stojii to 20€ ... :)

zubrienka7

majjjo : už dnes keď ti píšem tak predpokladám že už máš zahojený jazyk ale poviem ti aj ja som to mala to a na druhý den to odpadlo (kúsok odumreteho jazyka) a teraz krásna dieročka...

ešte sa chcem opýtať kazia vam titánove a z chirurg.ocele zuby?

ceklonka

Ahojte...Pred tyzdnom aj dvoma dnami som si dala piercing do jazyka...Vobec to nebolelo ani nic len jazyk mi velmi opuchol.Asi 5dni som jedla len tekute alep otom som sa pomaly ucila na boku jest.Teraz uzu jem v pohode ale jazyk mi vobec neodpucha je kus mensi ako pred tym ale neviem co mam robit lebo vzdy je taky isty a nechce mi odpuchnut co mam robit??myslite ze mi este odpuchne???? :-(((Prosim pomozte..keby tak tak moj nick na azete je nikusa008

majjjo

zdravim .. piercing mam asi 3,5 tyzdna a spravilo sa mi pred vrchnou gulickou toto :( nevie niekto co s tym ? alebo co mam robit ? vdaka...

i37.tinypic.com

PaulInQaaa

cawTee ... mam piercing v jazyku uz skoro mesiac a vobec ma to nebolelo ani mi to nehnisalo a uz vobec som nesuslala .. asi som malá vinimka :D ... ete sa mi ani nestalo ze bi som ho prekusla alebo omylov zhltla .... je to super vec a vobec toho nelutujem ze som si to dala ...Som OriGoš ..xD