Piercing v jazyku

lenkaa123456

nikolushííQ : piercing ti nespravia. jedine ze do studia pojdes s mamou alebo s ocom. pokial nemas 18rokov tak ti ho jednoducho nespravia

nikolushííQ

Ahojte.. chcem si dať pearcing do jazyka a do pupka.. lenže mam len 15 rokov? je nejaka prawdepodobnost žeby som s tym mohla mať veľké problémy?:O
Diks :)

tinusska

ludkovia, jazyk mi uz pomaly odpucha, skoro normalne uz aj mozem jest, ale stale mam brutal povlak na jazyku a zubnou kefkou mi ho vobec nejde "zoskriabkat"... ako sa mam zbavit? mate niekto skusenost?

lesslie

tinusska: jasne aj keftkou, trchu sebazaprenia a vydrzis to...zuby sa daju umyt a ten harmancekovy caj bol pre mna skvely...

lesslie

biopich: nuz, tak som sa naucila :D proste obcas do nej kusnem a ked je tych kusancov vela tak praskne... nuz asi budem mat hoernu kovovu co uz... vyberat to nebudem pred jedlom, ved jedavam aj na verejnych miestach, bolo by to komicke vyberat si to v restike :DDDD

tinusska

tak uz aj ja mam... dnes okolo obeda :)) zatim poho... uvarila som si uz aj silny harmancekovy caj, tak pockam kym vychladne a pojdem povyplachovat... ale mam otazku, aj ste si napr. ten prvy tyzden umyvali zuby zubnou kefkou, alebo iba vyplachovali ustnou vodou?

biopich

leslie pane boze to ako papas? :D mne sa to este enstalo jedine sa mi jeden zlomil ked som menila a mi padla gulka na zem... ale zeby som zakusla...tak jedine vyberat pri jedle :-)

lajla nezaklanaj hlavu a nebude ta boliet :-) trdlo zavolaj piercingerke ona ti povie ci to ma nieco spolocne....

zlatokop hm zeby hnis? ked je to ako sopel slina to asi nebude...mne tiez zahnisal jazyk presne take sople ako pises...

lajla2222

čaute piercing mám v jazyku uz 4 den a strašne ma bolí ked zakloním hlavu do zadu tak krk aj jak je brada celý ten spodok je to normálne alebo to može byť s toho opuchu hrdlo ma pri poliakni neboli

zlatokop=D

Čafte čera som si bola dať pierc...prepich vooobec nebolel sítil som len tlak ...neska som jedol len rohlík asi pol hodinu ked som ti to čistil pri posnedj guličke bolo niečo také biele vizeralo to jak "sopel":DD neviete čo to moše byť?