Piercing v jazyku

lesslie

uz som rozhryzla asi 5 guliciek z bioplastu...ma niekto nejaku radu, aby sa mi nelamali? teda aby som si do nich tolko pri jedle nehryzla? uz ma nebavi ich stale menit... a kovovu hornu nechcem kvoli zubom...

biopich

farebne gulicky teda z bioplastu si mozes dokupit...a menit ich...ja som to urobila tak ze som si z netu objednala z bioplastu ale cele ze aj tycka je plast takto mam lepsi pocit ze mi to tak nenici zuby... a vyslo ma to ovela lacnejsie pretoze za cenu piercinga z bioplastu v studiu som si objednala 3 tak ich mozem menit...

lenkaaaaaaaa

ked si vstudiu das prepichnut jazyk tak tu sumu co zaplatis je za prepich a za ten pierc. ten pierc. cize pred prepichovanim sa ta opytaju ci chces titanovy, alebo z chir.ocele (chir.ocel je lacnejisa).. po prepichu ti daju piercing aky budu mat - no bude mat dlhu tycku aby mohol jazyk napuchnut. po dvoch tyzdnoch si pojdes vymenit piercing - daju ti kratku, normalnu tycku a vyberies si akej farby chces gulicky ak ich budu mat, tak ti ich daju..

lenkaaaaaaaa

zlatokop=D vo vacsine studii ti daju obycajne gulicky stribornej farby az ked si po dvoch tyzdnoch pojdes vymnit pierc tak si mozes vybrat aky chces, alebo doniest si vlastny.

zlatokop=D

No ja idem na pierc zajtra tak som zvedavý jak to dopadne ....naši o ničom nevedia tak dufam že zatajím a ked nie tak sa s tým budu musieť zmieriť......len sa chcem opýtať že či si na začiatku možem vybrať jaké chcem guličky ??=))

Eriktosomja

sewas no ja mam pierc uz mesiac a prepichla my ho kamaratka cze prestavku v skole :D prve dva dni su hroza lebo som s aucil preglgat :D bol osm na vyzivach :D no pravda je ze by sa nemalo pit ,fajcit,jest mliecne vyrobky...ale nemusi sa nic stat :D ja som si iba umival zuby pil fajcil jedol secko a nic s amy nestalo ale nestoji to za risk :D prve dni s adost susle potom to prejde do mesiaca sa do zahoji apotom uz mozte v pohode jest pit secko ako pred tym :D stoji to za to :D mna to stalo 4,20e 3.50 pierc v Chilli style a 0.70 ihla na pierc :D stoji to za to je to vazne pekne a neboly to :D ale nieje to prijemne v tych prvych dnoch :D suslanie,tvori sa povlak na jazyku :D opuchnuty jazyk :D ale po mesiaci o nom ani neviete :D nefajcite,nepite,nejecte mliecne vyrobky a nemsuite sa nicoho bat :D...