Piercing v jazyku

redblex

ahoj, ja by som sa rad opytal ze keby boli zo zaciatku zavedeia piercingu nejake vaznejsie problemy ci by sa nemohol proste vybrat dierka by zarastla a bolo by po probleme...? :)

mirccco

sewaste ludia zajtra si idem dat do jazika kks a bojim sa ako hajzel=D haha a hlawne ma trapi to ze ci si to newsimnu moji fotrowci co mam sprawit abi si to newsimly???hmmmmmmmmmmm,??=)plsky odpiste mi na pokec pls naozaj moc moj nick je mirccco dakaaaaaaaaa

maca123

zubrienka7 pokial ti gulicka nevojde do diery tak by to nemal byt problem ja som mala tiez velku dierku a gulka mi vosla az do jazyka musela som si dat dlhsiu tyc a väcsiu gulku

zubrienka7

ahojte asi pred troma dnami som si dala piercing do jazyka druhy den bol hrozny ale už to odpuch v pohode... mam aj biele okolo aj otlačenu jamku ale najviac ma trápe že sa mi asi troška natrhol, je to normálne lebo ked sa vyplazým tak sa posunie do predu a mám tam hore strašne velku dierku možno aj pol centimetra je to normálne?

zubrienka7

ahojte asi pred troma dnami som si dala piercing do jazyka druhy den bol hrozny ale už to odpuch v pohode... mam aj biele okolo aj otlačenu jamku ale najviac ma trápe že sa mi asi troška natrhol, je to normálne lebo ked sa vyplazým tak sa posunie do predu a mám tam hore strašne velku dierku možno aj pol centimetra je to normálne?

Wewus_kiss

CAfkoo ludiaa cera som si dala pirs do jazyka tie kurvaa klieeste boleli doost prepichnuutiee bolo do pohoody taake priijemne hehehe :D mno ale teeraaz to boli ako sviina cem uz aby bolo o dva tyzdne ale cem sa vas opytat neviete ci je noormaalne ze ma stipe spicka jazyka ???? dakujemmm :D

S1M

anjelik6192
Radsej uprednostni zdravie. Ja som mala v pupku a musel ist von lebo sa nehojil ani po 2 rokoch. A co z toho? Zbytocne vyvalene peniaze a alergia na kov bola na svete.