Piercing v jazyku

anjelik6192

ahojte mam taku otazku....mozem si dat piercing doi jazyka aj ked byvam casto chora?? lebo doktorka mi to neodporuca prretoze mi to moze zadrziavat bakterie...ale ja to velmi chcem a uz som pevne rozhodnuta len toto ma stale trocha odradza...

shushuliaq

no mozem ti povedat ze kamaratka si dala piercing do jazyka spravit... a tak jej napuchol jazyk na treti den ze musela ist do nemocnice a uz ho ma dole... ale tak nemusi mat kazdy alergiu. ona mala aleriu na nikel

Davideq

a ta ja to mam tyzden a nevykril som po prvom dnu :D lebo jak som jedol daco mi tam cerkalo a hned na to prisla mama ze mam piercing...ale w pohode

zuzuska

S1M-neviem preco?? :)) heh.. a odkial si ?? :) heh... mna uz jazyk vobec nebollii ani nic a mam ho tyzden :) dobre ne? :D he.. :)

S1M

zuzuska
Mam nick na pokeci ale nechodim tam, skus hadat preco :)
lucia403
Ak zijes s rodicmi stale tak si to mozu vsimnut, hlavne ked ti jazyk opuchne a budes suslat :D Ja som suslala asi 5-7 dni :D

lucia403

ja by som si cchela dat piers do jazyka, ale problemom su rodičia, nedovolia mi to :( da sa to nejak zakryt? vsimnu si to?

zuzuska

S1M- dakuje. :)) nemas nick na pokeci ?? :D nez toto :D:D heh.. dakujeeem :)) ked mas napis mi :) ja mam milujem.adamkacmuQ :)dik _:) aj ja tam mam furt tu jamku a aj napuchle ale uz papam setko :D