Piercing v jazyku

tinusska

ja mam piercing už pomaly 2 tyzden... a pohodicka... dnes rano som skoro gulicku prehltla... spodna sa odsrobovala :)) opuch som mala asi 4 dni a na ten 4 som uz aj vlastne pomaly jedla.... jeden hambac mi namiesto 5 minut trval pol hodku, ale islo to :)

kikussssss

Ahojte,chcela by som sa opytat ci ma vas piercing v jazyku nejaky negetivny vplyv na zuby(sklovinu)...toto jedine ma asi odradza :) DAKUJEEEEEM

miminqa

Juaaahaa tak uz ho mam konecne aj ja!uz ho mam dve hodiny a nenapuchol este.. strasne sa z neho tesim.. je pravda ze prepich vobec neboli...dala som si to v Ba v studiu aidyl na obchodnej a platila som nejak 33 eur. zatial to boli len maliicko ale dufam ze mi to moc nenapuchne.tycku mam z chururg. ocele..cistim to s joxom. Poeardte niekto ako dlho sa to hoji...dakujem :)

26mini8

Ahojte chcela by som si dat piercing do jazyka......ja sa ani toho nebojim ci to bude boliet alebo nie ale chcela by som vediet ci mi to nezzacne hnisat alebo co.....ja som teraz v Anglicku takze takze dufam ze mi to vyjde dat si ten piercing do jazyka.....ale musim to urobit tak,aby rodicia o tom nevedeli.....a neiete mi povedat kolko asi stoji prepichnutie v GB??a poradili by ste mi co mam robit,aby to nezistili rodicia??a ako dlho sa mi to bude asi hojit??dakujem a napiste mi prosim potrebujem to surne.....alebo mi aj napis na nick 26mini8.....dakujem

xxxx

lenkaaaaaaaa ...ale kkciny ... ta ja som davala piercing do jazyka na 15 rokov a nepotrebovala som podpis rodica ani nic podobne opisal si akurat moje osobne udaje z obcianskeho a podpisovala som mu tam nejaky papier a uplne v pohode mi to spravil

dado196

čafte!kolko trva hojenie pirsingu v jazyku..ja mam tu guličku celkom v nutri v tej dierke od spodu...ani jest nemožem poriadne!bože!

Kajuška

Ahojtéé..potrebowala by som pomoc ...cem si dať piercing do jazyka ae mám problémik...ae mám strojček na zuboch..môžem si dať piercing do jazyka aj ked mám strojček??..odpowede si prosím na nick klaudi245...ďakujéém moc ...prosím len sa namna newykašlite ..potrebujem čo najrýchlejšie odpowede.. :P...kujém eče raz ...

nikolushííQ

lenkaa123456 : ja to dako skusim ..:D a to povolenie ako dosiahnem? šak pojdem sa spytat nortmalka a ak mi to nebudu chcet sprawit tak dako skusim preswedčiť matku..:) hha

lenkaaaaaaaa

nikolushííQ no ako pisem, nieje ina moznost.. robit piercingy pod18rokov je zakazane, a jedine ak maju suhlas rodica tak ti ho mozu spravit..
mne tiez nechceli spravit, lebo mi nechceli verit ze uz mam 18 :D tak som musela ukazat obciansky