Velmi malé prsia:o(

kacka35

Ahoj Quixy...urcite nie si sama...ja mam ten isty problem a tiez sa s tym neviem akosi vyrovnat:o( o nejakych tabletkach si neuvazovala?vidim to ako jedinu alternativu, aspon to skusit, pretoze ja tiez uplne plastiku odmietam

quixy

zitka, co sa tyka zdravia, tak zdravotnych problemov mam vyse hlavy...viem, co to je byt zdravym, lebo ja zdrava nie som a uvedomujem si, ze male prsia je v porovnani s vaznymi chorobami nic...je to banalita...a vypchavky a take podobne prkotinky...na to by som si nedokazala zvyknut, tak radsej beham po svete plocha ako doska. sak kazdy vidi aka som, tak naco sa maskovat ako na karneval?? a tym, ze som ina, myslim to, ze nepoznam ziadnu babu, ani o par rokov starsiu ani mladsiu, ktora by mala take male ako ja...to mi niekedy prebleskne mojou myslou a pride mi luto, ze som "ina" a pritom sa nechcem takto lisit...ale co uz, ked priroda ku mne nebola stedraaaa...skupana jedna:D

zitka

Len som chcela aby ste si uvedomili ze je stastim sa tesit zo zdravia, lebo nic cennejsie neexistuje :)) A to su len vazne take mini problemiky