Velmi malé prsia:o(

drobecek

kinga- naozaj si myslis, ze keby si mala o cislo väcsie prsia, tak tvoj zivot by bol stastnejsi? viem, co znamena trapit sa.. kvoli vsetkym podobnym veciam, ale rovnako som zistila, ze niektore veci su jednoducho klam. Ty sama o sebe mas velku hodnotu, lebo si clovek, lebo si zena.. bez ohladu na cislo podprsenky :) ja neviem, skus nemysliet na to, co ti robi vrasky, zameraj sa na to, co sa ti na tebe paci.. no, cakam.. minimalne pät veci, kt sa ti na tebe pacia.. podme podme.. cakam na tvoju odpoved :)

fernando- zlata reakcia od chlapa :)) very nice.. mas u mna velku bezvyznamnu plusku ;)

nikka

AHOJ KACKA35, prepáč že píšem až teraz no na nete bývam len malo kedy....tak
1.presne mne sa z HAK vobec nezväčšili dobre že sa ešte nezmenšili:) hey idem si kupiť celú zostavu (((2. Zostava na výraznejšie zväčšenie poprsia (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku):
1. Prsia extra+ Línia 100 tbl. - výraznejšie spevnenie a zväčšenie poprsia
2. GABA Mladosť 90 tbl. - zvýšenie hladiny rastového hormónu prirodzenou cestou, podpora tvorby kolagénu))))
bože presne pri sexe sa ani ja neviem tak uvolnit ale zasa keby som mala umele tak stale myslím na to že su umele tak tak dufam že te tabletky aspon trocha pomožu ale podla mna hey lebo ja som toho na nete čitala už dosť a veľa bab vravelo že im pomohli sice su aj take ktorým vobec nezabrali tak dufajme že my sme ten lepší prípad:)

kinga

fernando fakt si zlatý, ale tu nejde o to že sa chceme páčiť chlapom ale o vnútorný pocit, že chceme byť šťastné, chceme byť vyrovnané, usmievavé vieš....niektoré vedia byť také aj bez prs, ja osobne nie, bohužiaľ:((((( a to nie som nejaká rozmaznaná baba alebo také niečo, len som asi maximalistka a tiež veľmi citlivá tak preto to takto berem...

fernando\'

A co je na tom ze ma zena male prsia podla mna je to normalne niekto sa narodi taky druhy taky nik nemoze za to :( ked mas male prsia stym sa da zmierit nie je to nic tazke zober si takych postihnutych ludi oni su radi ze ziju a vas trapia PRSIA ? omg to nemyslite vazne uz nemate co robkat ze chcete sa nam chalanom pacit ze?? niekto je na velke psia niekto na male prsia podla mna to nezalezi na prsiach.Neni to o tom aha ta ma kozy a ta ma ake kozy pocuvam to dost casto od kamosov ale poviem neni na tom nic zle ked dievca nema psia vsak ked pride dieta aj tak ti podrastu :) tak pre tieto otazky v takom veku ? a baby nenapchavajte sa tabletkami ani inymi spravkami z taiwanu alebo tak ani neviete co si date a potom to moze mat iny ucinok :( minule som to cital na canadskej stranke ze zena si dala volake tabletky na zenske prirodzenie a uz nemohla mat deti pre sproste tabletky ale nehovorim ze sa to moze stat aj vam to nie ale ani neviete co sa moze stat ako vas orgamizmus prijime tu latku :( tak POZOR na to. No tak aby babenky ste pekne aj bez Prs CMUKY CMUQ all girls

fernando\'

A co je na tom ze ma zena male prsia podla mna je to normalne niekto sa narodi taky druhy taky nik nemoze za to :( ked mas male prsia stym sa da zmierit nie je to nic tazke zober si takych postihnutych ludi oni su radi ze ziju a vas trapia PRSIA ? omg to nemyslite vazne uz nemate co robkat ze chcete sa nam chalanom pacit ze?? niekto je na velke psia niekto na male prsia podla mna to nezalezi na prsiach.Neni to o tom aha ta ma kozy a ta ma ake kozy pocuvam to dost casto od kamosov ale poviem neni na tom nic zle ked dievca nema psia vsak ked pride dieta aj tak ti podrastu :) tak pre tieto otazky v takom veku ? a baby nenapchavajte sa tabletkami ani inymi spravkami z taiwanu alebo tak ani neviete co si date a potom to moze mat iny ucinok :( minule som to cital na canadskej stranke ze zena si dala volake tabletky na zenske prirodzenie a uz nemohla mat deti pre sproste tabletky ale nehovorim ze sa to moze stat aj vam to nie ale ani neviete co sa moze stat ako vas orgamizmus prijime tu latku :( tak POZOR na to. No tak aby babenky ste pekne aj bez Prs CMUKY CMUQ all girls

kinga

drobecek ale žena bez prs!!!! keby aspoň boli také malé gulaté ale nie lentilky pod kobercom, a týžden no to je teda veľa, ja možno hodinu som so sebou spokojná a potom zas som ako predtým

drobecek

kinga- vyskusaj na tyzden urobit z tvojich nedostatkov prednosti. A vsetko s usmevom na tvari. Vyskusaj sa iba tyzden na seba pozerat inymi ocami. Netrap sa iba tyzden svojimi nedostatkami a zameraj sa iba na to, co sa ti na sebe paci. Uvidis ten rozdiel. Kazda zena je krasna. O tom som presvedcena. Uplne kazda...

kinga

Lahké je to povedať že sa netrápte, však už aj ja sama sebe hovorím že už sa netráp ty hlupaňa, ale ked ja zato nemôžem, to ide z vnútra, predsa nemôžem si nahovoriť že je všetko OK, ked to tak necítim a som smutná, bože pomôž...

drobecek

kocky.. preco sa trapite takymito vecami.. zeny nikdy nebudu so sebou spokojne.. ja som mala prsia take... povedzme cestovne balenie...a bola som z toho nestastna...teraz som pribrala a na pocudovanie aj v prsiach...no lenze zrazu sa objavili nove problemy- a sice- ako spat na bruchu, ked ti tam zavadza "velky" problem...ako si dat vystrih bez toho, aby to posobilo vulgarne...a hlavne, ako prinutit chlapa pozerat sa mi do oci...az mi je z toho smutno a chcem spät svoje cestovne balenie... :( tak sa netrapte...