Velmi malé prsia:o(

kinga

drobecek: no ja ináč so sebou som spokojná, nič iné na mne až tak nevadí, lebo s tým môžem niečo robiť, napr. cvičím aby som mala pekne vyformované nohy a tak, aj s tvárou som spokojná, len ked sa pozriem na prsia tak úplne mi prejde chuť od všetkého, bože prečo je život taký ťažký, už aj ja by som si zaslúžila byť šťastná ale nejde mi to....fakt neviem čo mám robiť, keby mi narástli len o cm-er, ani tak by som nemala prsia ale už by som sa s nimi asi zmierila...nádej umiera posledná.......

samdu

baby!Keď stretnete na ceste dajmetomu slona a motýľa-je jasné že si najprv všimnete to väčšie.Podobne je to aj s prsiami,vždy udrú do očí najprv tie veľké.Vôbec ale vôbec to neznamená,že sú pre každého krajšie.Mne sa napr.výlučne páčia drobné prsia, mýslím tak esteticky ako aj eroticky:-) Takže sa netrápte pre teké veci,neničte si organizmus tabletkami ale si počkajte na chalana ktorému sa budete páčiť také aké ste.a pardon za to prirovnanie-to len ako príklad

kacka35

NIKKA: a uz mas premyslene kolko tabliet budes 3-krat denne uzivat?1-2??
Chces si to objednat cez multivitamins.sk? A kolko baleni? ja tiez nad tym uvazujem...este som zvazovala aj HerBust- pocula si o tom???

kacka35

kinga...uplne ti rozumiem, ja som na tom tak isto. A este ma velmi boli, ked si nahodou vsimnem, ze moj priatel sa pozera po takej, ktorej dobreze z hrude nevypadnu...tak po tom, ako nemat depresie:o(

kacka35

fernando', no bohuzial, castokrat je to len o tych prsiach...keby idu oproti teba dve baby- jedna s riadnymi prsiami a druha ,,bez,, nich, na koho by si skor pozeral?urcite na tu, ktora ma co ukazat:o( takze tak...

nikka

a ešte cez víkend tu bola partnerova sesternica žije v amerike a.....a proste mala silikony ešte tie staršie ona si to davala pred 8 rokmi vyzeralo to velmi dobre som sa pri nej citila ako ... :( :( :( ALE:) bolo to fest vidno že je to umelé totalne neprirodzené ale aj tak to do ritki vyzeralo dobre